Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2014, 20:22

autor: qjin

Infinite Crisis - MOBA z superbohaterami DC Comics już niedługo w fazie otwartej bety

Studio Turbine Entertainment i firma Warner Bros., wydawca gry, poinformowały, że Infinite Crisis, reprezentant gatunku MOBA, wejdzie w fazę otwartej bety już w połowie marca bieżącego roku. W grze będziemy mogli przebierać w superbohaterach. Ponadto udostępniono nowe materiały wideo, w których została przedstawiona kolejna trójka postaci.

Aquaman będzie jednym z wielu superbohaterów, których moc użyjemy podczas rozgrywki w Infinite Crisis - Infinite Crisis wejdzie w fazę otwartej bety w połowie marca - wiadomość - 2014-02-27
Aquaman będzie jednym z wielu superbohaterów, których moc użyjemy podczas rozgrywki w Infinite Crisis

Twórcy takich produkcji MMO, jak The Lord of the Rings Online czy Dungeons & Dragons Online, ujawnili, że zamknięte beta-testy Infinite Crisis, które zostało zapowiedziane praktycznie równo rok temu, powoli dobiegają końca. Co to oznacza dla graczy? To, że teraz każdy zainteresowany będzie mógł uczestniczyć w otwartych testach wczesnej wersji nadchodzącej gry z superbohaterami. Jak się dzisiaj dowiedzieliśmy, start przewidziano na 14 marca bieżącego roku. Będziemy mogli sprawdzić się na mapie zwanej Gotham Divided, która pozwoli na toczenie walk we wspomnianym mieście w dwóch równoległych wymiarach, oraz wypróbujemy zdolności 27 postaci, które pojawią się w becie Infinite Crisis. Kilka z nich zaprezentowano na nowych filmikach.

Dotychczas na materiałach promujących grę mogliśmy zobaczyć w akcji Jokera, Batmana, Doomsdaya i Zatanę – jeśli jeszcze nie mieliście przyjemności zapoznać się z nimi, to odsyłamy do tego miejsca. Teraz przyszła kolej na innych bohaterów z uniwersum DC Multiverse, czyli Zieloną Strzałę, Aquamana oraz Supermana w postaci mecha. Udostępnione przez studio Turbine nagrania ukazują nie tylko daną postać i jej wybrane umiejętności, ale też wygląd rozgrywki.

Zamknięte beta-testy trwały dziesięć miesięcy – nie wiemy jednak, jak długo potrwa kolejny, zapowiedziany etap. Twórcy zaznaczyli, że od 14 marca będą dodawać co trzy tygodnie kolejnego bohatera. Data premiery gry MOBA opartej na modelu biznesowym free-to-play, wstępnie ustalona na 2014 rok, jest z pewnością uzależniona od przebiegu otwartych testów wersji beta. Docelową platformą sprzętową są tylko komputery osobiste.