Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2016, 14:40

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Wieści ze świata (Civilization VI, Doom, Rainbow Six: Siege, Homefront: The Revolution) 12/7/2016

Dziś piszemy o muzyce z gry Civilization VI, wsparciu technologii Vulkan przez Dooma, nowym patchu do Rainbow Six: Siege oraz kolejnych misjach w aktualizacji do strzelanki Homefront: The Revolution. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Kompozytor z Civilization IV powróci wraz z grą Civilization VI

Christopher Tin, kompozytor, który zdobył nagrodę Grammy za utwór Baba Yetu z gry Sid Meier's Civilization IV, będzie odpowiedzialny za wiodącą kompozycję z Sid Meier's Civilization VI. Dzieło zatytułowane Sogno di Volare będzie można usłyszeć w przyszłym tygodniu na koncercie w Cadogan Hall w Londynie. Natomiast sama gra zadebiutuje na komputerach osobistych 21 października bieżącego roku.

Doom ze wsparciem technologii Vulkan

Studio id Software poinformowało, że PC-towa wersja strzelanki Doom doczekała się wsparcia technologii Vulkan. Co to oznacza? Krótko pisząc, jeżeli posiadacie kartę grafiki obsługującą to API, to tytuł powinien po prostu teraz lepiej chodzić (więcej klatek animacji). Pamiętajcie jednak, by pobrać i zainstalować najnowsze sterowniki, które znajdziecie w tym miejscu. Doom dostępny jest na PC-tach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 od maja bieżącego roku.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege – koniec z zabijaniem członków drużyny

Deweloper sieciowej strzelanki Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ujawnił zawartość aktualizacji 3.4, która ukaże się 13 lipca na wszystkich platformach sprzętowych. Najciekawszą nowinką patcha będzie karanie osób, którzy nagminnie zabijają członków swojej drużyny. W przypadku pierwszego występku mowa jest o kilkunastominutowym banie. Z każdym wykroczeniem ban będzie się wydłużał, aż do siedmiu dni. Natomiast osoby, które nie wyciągną żadnych wniosków z takich nauczek, mogą otrzymać permanentny zakaz rozgrywki. Krótko pisząc, uważajcie do kogo strzelacie.

Homefront: The Revolution Mission Pack

Gra Homefront: The Revolution, którą od maja bieżącego roku kupicie na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach, doczekała się pierwszego zestawu nowych misji – Three Birds oraz Triage. W pierwszym przypadku musimy obronić cywilów przed dronami Duster, a w drugim trzeba zdobyć wyposażenie do szpitali ruchu oporu. Ponadto tytuł otrzymał małą aktualizację 1.06, w której pojawiły się rzeczone zadania oraz usprawnienia związane z optymalizacją, oświetleniem, animacją i kilkoma innymi elementami.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: