Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2012, 13:15

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 3, Rochard 2) 2/10/12

Dziś piszemy m.in. o nowej aktualizacji strzelaniny Call of Duty: Modern Warfare 3, filmie ze wstrzymanej gry Rochard 2, pecetowej wersji Metal Gear Solid: Ground Zeroes, a także dacie premiery Silent Hill: Book of Memories. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Snuggle Truck

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Snuggle Truck. Dzieło studia Owlchemy Labs możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje 1,99 euro (ok. 9 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Rochard 2

Studio Recoil Games udostępniło niemal siedmiominutowy film przedstawiający rozgrywkę w kontynuacji zręcznościowej gry platformowej Rochard. Fani pierwowzoru nie powinni jednak pokładać w tym projekcie zbyt dużych nadziei, bo produkcja jest obecnie wstrzymana i nie wiadomo, czy zostanie wznowiona. Twórcy dalsze prace uzależniają od tego, czy uda się uzyskać środki pieniężne na dokończenie dewelopingu. W związku z tym jest całkiem możliwe, że studio Recoil Games skorzysta z usług serwisu Kickstarter.

Silent Hill: Book of Memories

Firma Konami ogłosiła, że gra Silent Hill: Book of Memories na PlayStation Vita zadebiutuje 2 listopada bieżącego roku w Europie. Osoby niezdecydowane na zakup mogą ściągnąć wersję demonstracyjną dostępną w usłudze PlayStation Network. Dzieło studia WayForward Technologies wzbudza spore kontrowersje. Oferuje przede wszystkim eksplorację i walkę z przeciwnikami z kamerą umieszczoną w rzucie izometrycznym, przy rezygnacji z typowych elementów survival horroru.

Metal Gear Solid: Ground Zeroes

W ofercie brytyjskiego sklepu internetowego Zavvi pojawiła się pecetowa wersja gry Metal Gear Solid: Ground Zeroes. Jest to o tyle interesująca informacja, że do tej pory produkcja była zapowiadana wyłącznie na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Firma Konami cały czas nie potwierdza komputerowej edycji, a jej obecność w ofercie sklepu Zavvi wcale nie musi oznaczać, że takowa faktycznie powstaje.

Call of Duty: Modern Warfare 3

Studio Infinity Ward udostępniło aktualizację do gry Call of Duty: Modern Warfare 3, wprowadzającą dwa nowe tryby multiplayer: Money in the Denk oraz Hardcore Face Off. W tym pierwszym dwie drużyny walczą o walizkę z bombą w środku, którą następnie trzeba podłożyć w określonym punkcie mapy (więcej na temat Money in the Denk powiedziano w poniższym filmie). Z kolei drugi tryb to wersja Hardcore znanej opcji rozgrywki Face Off.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: