Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWiiU
Okładka Family Party: 30 Great Games Obstacle Arcade (WiiU)
OkładkaFamily Party: 30 Great Games Obstacle Arcade (WiiU)

Family Party: 30 Great Games Obstacle Arcade WiiU

Kolejny zestaw mini gier dla całej rodziny wydany na konsolę Nintendo.Tym razem całość jest przystosowana do możliwości Wii U i korzysta z nowego kontrolera - GamePada - oraz pozwala na zabawę zarówno na wspólnym jak i podzielonym ekranie.

Towarzyskie | casual | towarzyska | rodzinne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Family Party: 30 Great Games Obstacle Arcade Premiera WiiU

30listopada2012

producent: Tamsoft wydawca: D3 Publisher Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Family Party: 30 Great Games Obstacle Arcade

FIFA 14

Mario & Sonic at the Sochi 2014 Olympic Winter Games

Nintendo Land

Seria Family Party liczy już kilka odsłon. Do tej pory wszystkie tytuły stworzone przez studio Tamsoft wydane były na Nintendo Wii. 30 Great Games Obstacle Arcade jest pierwszą wersją, która ukazała się na następcę nowatorskiej platformy japońskiego koncernu, WiiU.

Do wyboru posiadaczy konsoli jest kilkunastu różnych, sympatycznych zawodników. Wszyscy oni biorą udział w serii zawodów zręcznościowych i sprawdzających spryt oraz inteligencję na kolorowej wyspie „Family Party”. Przygotowane przez autorów konkurencje pozwalają zarówno zmierzyć się bezpośrednio z innymi graczami, jak i rywalizować ze sobą np. na czas. Wśród trzydziestu dostępnych zadań jest m.in. jazda konna, skoki spadochronowe czy biegi z przeszkodami.

Family Party: 30 Great Games Obstacle Arcade pozwala zarówno bawić się samotnikom jak i nawet czteroosobowym rodzinom. Obok klasycznej rywalizacji dwóch na dwóch twórcy udostępnili też specjalny tryb „1 na 3”, w którym doświadczeni w grach ojcowie lub matki mogą spróbować pokonać zespół złożony z większej liczby przeciwników.

Przygotowana na Wii U odsłona Family Party korzysta z kontrolerów ruchowych i GamePada. Z jego pomocą gracze mogą wchodzić w interakcję z wybranym zawodnikiem i lepiej przygotować go do kolejnych konkurencji. Odpowiednie wykorzystanie tej opcji daje większe szanse na zwycięstwo nad konkurentami.

Podobnie jak poprzednie odsłony serii na Wii, gra charakteryzuje się kolorową oprawą wizualną i czytelnym interfejsem, który jest przyjazny nawet dla najmłodszych posiadaczy konsoli. Tytuł jest całkowicie pozbawiony przemocy i brutalności. Rywalizacja toczy się zarówno na podzielonym, jak i na wspólnym ekranie.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Family Party: 30 Great Games Obstacle Arcade

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.