Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lutego 2015, 12:55

autor: luckie

Wieści ze świata (Call of Duty: Advanced Warfare, Dying Light, Lineage Eternal) 12/2/2015

Dziś piszemy m.in. o multiplayerowej mapie do Call of Duty: Advanced Warfare, trybie Hard w grze Dying Light oraz zamkniętej becie Lineage Eternal. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Promocja dnia (do godziny 19:00 w piątek, 13.2):

 1. Kentucky Route Zero – obniżka 50% – 11,49 euro (ok. 48 zł), WWW

Szaleństwo w środku tygodnia (do godziny 19:00 w piątek, 13.2):

 1. Mystery Midweek – wyprzedaż gier detektywistycznych (m.in. L.A. Noire, The Vanishing of Ethan Carter), WWW
 2. Wargame Franchise – obniżka 75% – m.in. Wargame: Red Dragon za 9,99 euro (ok. 42 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 16.2) – obniżka cen 108 tytułów, WWW

Call of Duty: Advanced Warfare

Osoby pamiętające mapę Pipeline z Call of Duty 4, na Atlas Gorge poczują się jak w domu - Wieści ze świata (Call of Duty: Advanced Warfare, Dying Light, Lineage Eternal) 12/2/2015 - wiadomość - 2015-02-12
Osoby pamiętające mapę Pipeline z Call of Duty 4, na Atlas Gorge poczują się jak w domu

Firma Activision zaoferowała możliwość osobnego zakupu multiplayerowej mapy do Call of Duty: Advanced Warfare, wcześniej dostępnej jako bonus dla nabywców przepustki sezonowej oraz edycji kolekcjonerskiej. Atlas Gorge, bo to właśnie o niej mowa, jest przerobioną wersją Pipeline z Call of Duty 4: Modern Warfare. Obecnie mapę da się znaleźć w Xbox Store w cenie 20,39 zł.

Dying Light

Studio Techland zapowiedziało darmową aktualizację do Dying Light, wprowadzającą tryb Hard oraz garść poprawek i innych bonusów. Wyższy poziom trudności będzie dostępny na początku marca lub nieco wcześniej. Ma to być pierwsza z kilku planowanych bezpłatnych paczek z zawartością.

Lineage Eternal

Zamknięte beta testy Lineage Eternal zostaną przeprowadzone na całym świecie w drugiej połowie 2015 roku. Informację taką podał producent gry, studio NCsoft, podczas ostatniego spotkania biznesowego. Wcześniej wersja alfa nowego MMO będzie kilkukrotnie przetestowana w Korei. Może to być dla wielu pozytywne zaskoczenie, biorąc pod uwagę fakt, że w listopadzie zeszłego roku gra była ukończona zaledwie w 30%. Tytuł ma się ukazać jednocześnie na PC i platformach mobilnych.

Everybody's Gone to the Rapture

Wersja alfa gry Everybody's Gone to the Rapture została zaakceptowana przez firmę Sony, co oznacza, że produkcja istnieje w grywalnej formie. Twórcy przyznają jednak, że przed nimi jeszcze sporo pracy, zanim tytuł ostatecznie trafi na PlayStation 4. Studio The Chinese Room nie wybiera się na marcowe Game Developers Conference oraz nie planuje w najbliższym czasie wypuszczać nowych materiałów z gry.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Hatred
 2. Squad
 3. SickBrick
 4. Gardens Inc. 3: Bridal Pursuit
 5. Darkest Dungeon
 6. Dragon Quest: Heroes
 7. Forge of Empires
 8. Mroczne Legendy 2: Czarny Łabędź
 9. AiRace Xeno

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Homeworld Remastered Collection zwiastun fabularny (PL)