Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigi3DS
Okładka AiRace Xeno (3DS)

AiRace Xeno 3DS

Czwarta odsłona dynamicznych futurystycznych wyścigów, zapoczątkowanych przez polskie studio QubicGames jeszcze na konsolce Nintendo DS. Gra oddaje do naszej dyspozycji 3 superszybkie maszyny oraz 9 zróżnicowanych tras, wypełnionych skrótami, pułapkami i przeszkodami.

Wyścigi | TPP | science fiction | samoloty | polskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo 3DS
Okładka AiRace Xeno (3DS)

producent: QubicGames

wydawca: QubicGames

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji 3DS:

12czerwca2014

Kolekcja gier
Obserwuj grę

AiRace Xeno to czwarta część zręcznościowej serii futurystycznych wyścigów, zapoczątkowanej w 2010 roku na konsolce Nintendo DS. Za kolejne części cyklu odpowiada niezmiennie rodzime, stołeczne studio QubicGames.

Mechanika rozgrywki nie uległa zmianie w zasadzie od początku serii. Gracze zasiadają za sterami superszybkich maszyn latających, uczestnicząc w ekstremalnych wyścigach, w których głównym wyznacznikiem sukcesu jest dobry refleks i odpowiednia dawka adrenaliny. Podobnie jak w poprzednich częściach cyklu, areną zmagań są futurystyczne tunele, wypełnione rozmaitymi przeszkodami i pułapkami oraz ukrytymi skrótami, których odnalezienie może zapewnić nam istotną przewagę nad konkurencją.

AiRace Xeno oferuje dziewięć tras, różniących się odmiennym stylem graficznym oraz trzy turbodoładowane maszyny, które odblokowujemy wraz z postępami rozgrywki. Każda z nich wyposażona została w potężny hamulec, dopalacz oraz umiejętność wykonywania przewrotów (tzw. beczek). Bolidy różnią się wyglądem, lecz ich sposób prowadzenia jest bardzo podobny.

Mocną stroną gry jest niesamowita dynamika oraz płynność, dzięki której mamy poczucie ogromnej prędkości, towarzyszącej wyścigowym zmaganiom. Podobnie jak w poprzednich częściach cyklu, do sterowania wykorzystać możemy dotykowy ekran 3DS-a, bądź dedykowany konsolce stylus.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe AiRace Xeno

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe AiRace Xeno

Nintendo 3DS

Nintendo 3DS

  • Wykorzystuje:
  • Nintendo eShop