Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2014, 12:30

autor: Sarge

Wieści ze świata (Borderlands: The Pre-Sequel, Obcy: Izolacja) 8/7/14

Dziś piszemy m.in. o możliwości wydania Borderlands: The Pre-Sequel na konsole nowej generacji, obsłudze urządzenia Oculus Rift w grze Obcy: Izolacja, a także o modyfikacji NEOTOKYO do strzelaniny Half-Life 2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Risen 2: Mroczne Wody

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Risen 2: Mroczne wody. Dzieło studia Piranha Bytes można aktualnie nabyć 80% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 3,99 euro (ok. 17 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Obcy: Izolacja

Studio Creative Assembly powiadomiło za pośrednictwem Twittera, że gra Obcy: Izolacja nie będzie obsługiwać urządzenia Oculus Rift. Takie plotki pojawiły się w sieci po tym, jak na targach E3 zaprezentowano fragment tego tytułu z wykorzystaniem Oculus Rifta. Teraz dowiedzieliśmy się, że była to tylko prototypowa wersja i nie będzie ona w żaden sposób rozwijana. Obcy: Izolacja ukaże się 7 października tego roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One oraz Xboksie 360.

Borderlands: The Pre-Sequel

Tony Lawrence ze studia 2K Australia powiedział w wywiadzie dla serwisu Gamereactor, że deweloper może rozważyć stworzenie gry Borderlands: The Pre-Sequel w wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One, o ile będzie na to odpowiednie zapotrzebowanie. Wszystko tak naprawdę zależy więc od graczy. W tej chwili wiadomo tylko, że Borderlands: The Pre-Sequel ukaże się w październiku bieżącego roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Steam Controller

Wygląda na to, że firma Valve zaprezentuje odświeżony Steam Controller na sierpniowych targach gamescom w Niemczech. Tak wynika z rozpiski umieszczonej na oficjalnej stronie internetowej imprezy. Targi gamescom odbędą się w dniach 13-17 sierpnia w Kolonii.

Half-Life 2

W ofercie serwisu cyfrowej dystrybucji Steam pojawił się mod NEOTOKYO do gry Half-Life 2. Pozwala on wziąć udział w sieciowych rozgrywkach utrzymanych w futurystycznym, cyberpunkowym klimacie. Modyfikacja NEOTOKYO oficjalnie zadebiutowała w 2008 roku, ale teraz została wydana na Steamie w wersji standalone. Oznacza to, że możecie ją pobrać za darmo z tego adresu i uruchomić bez konieczności instalowania Half-Life 2.

Battlefield 4

W sieci pojawiły się fragmenty rozgrywki z gry Battlefield 4, prezentujące nowe bronie, jakie mają zostać wprowadzone w nadchodzącym dodatku DLC Zęby smoka. Poniższe materiały wideo przedstawiają pistolet Desert Eagle, pistolet maszynowy SIG MPX, karabin szturmowy SRSS Bulldog 762 oraz snajperkę McMillan CS5.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Ageod’s To End All Wars
  2. Divinity: Grzech Pierworodny
  3. MouseCraft
  4. World of Speed

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Halo: The Master Chief Collection – Terminal trailer
  2. Infinity Runner – zwiastun na premierę
  3. 6180 the moon – zwiastun na premierę