Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2014, 09:26

autor: Góral

Borderlands Remastered w bazie australijskiej agencji ratingowej

W bazie australijskiej organizacji przyznającej kategorie wiekowe pojawił się wpis dotyczący Borderlands Remastered. Niestety nie ujawniono ani platform docelowych, ani zawartości projektu. Firma 2K Games nie zabrała jeszcze głosu w sprawie, więc możliwe także, że jest to zwykła pomyłka.

Bohaterowie Borderlands wkrótce dorwą się do użytkowników najnowszych konsol? - Borderlands Remastered w bazie australijskiej agencji ratingowej - wiadomość - 2014-12-12
Bohaterowie Borderlands wkrótce dorwą się do użytkowników najnowszych konsol?

Obecna generacja konsol oferuje sporą ilość zremasterowanych produkcji znanych z PlayStation 3 i Xboksa 360. Do tej pory otrzymaliśmy m.in. The Last of Us: Remastered, Metro Redux, Tomb Raider: Definitive Edition, Sleeping Dogs: Definitive Edition czy też Grand Theft Auto V. Wydaje się, ze do tego grona dołączy także marka Borderlands. Okazuje się bowiem, że w bazie australijskiej organizacji przyznającej kategorie wiekowe, znajduje się wpis dotyczący Borderlands Remastered. Niestety nie znamy żadnych dodatkowych informacji, ale można podejrzewać, że gra, o ile oczywiście nie nastąpiła pomyłka, planowana jest na konsole Xbox One, PlayStation 4 i ewentualnie komputery PC. Nie wiemy też czy chodzi o część pierwszą, czy też może o wszystkie trzy odsłony. Czekamy zatem na oficjalne stanowisko firmy 2K Games.

Borderlands Remastered pojawiło się w australijskiej agencji ratingowej. - Borderlands Remastered w bazie australijskiej agencji ratingowej - wiadomość - 2014-12-12
Borderlands Remastered pojawiło się w australijskiej agencji ratingowej.

Borderlands Remastered w bazie australijskiej agencji ratingowej - ilustracja #3Pierwsze Borderlands ukazało się w 2009 roku na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach PC. Tytuł został wyprodukowany przez zespół Gearbox Software, znany m.in. z serii Brothers in Arms. Gracz przejmował kontrolę nad jedną z czterech postaci i wykonywał rozmaite misje na planecie Pandora. Produkcja w ciekawy sposób połączyła pierwszoosobową strzelankę z gatunkiem RPG, zdobywają uznanie wielu osób.

Borderlands Remastered w bazie australijskiej agencji ratingowej - ilustracja #4Borderlands 2, również stworzone przez ekipę Gearbox Software, trafiło na rynek w 2012 roku. Tytuł opierał się na tych samych zasadach, co część pierwsza, ale deweloperzy usprawnili niemal każdy element „jedynki”, tworząc po prostu lepszą grę. Projekt okazał się jednym z większych hitów ostatnich lat i wraz ze swoją poprzedniczką trafił do sklepów na całym świecie w ilości przekraczającej 18 mln egzemplarzy.

Borderlands Remastered w bazie australijskiej agencji ratingowej - ilustracja #5W tym roku światło dziennie ujrzała gra Borderlands: The Pre-Sequel!, tym razem stworzona przez zespół 2K Australia, wspomagany przez pierwotnych twórców serii. Produkcja przedstawia wydarzenia mające miejsce między pierwszą a drugą częścią serii. Gracze trafiają na księżyc Pandory, gdzie muszą pomóc Handsome Jackowi - antagoniście z Borderlands 2.

Ostatnia aktualizacja: 2014-12-12

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach