Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 1 października 2021, 22:12

Ghostrunner, Star Wars: Squadrons i Obcy: Izolacja za darmo dla abonentów Amazon Prime Gaming

Abonenci usługi Prime Gaming mogą od dziś odebrać Ghostrunnera, Star Wars: Squadrons, Obcego: Izolację i siedem innych gier na PC. Oferta będzie ważna do końca października.

Początek miesiąca oznacza nowe gry na PC dla abonentów usługi Prime Gaming. Wśród dziesięciu tytułów udostępnionych w październiku szczególną uwagę zwracają trzy pozycje: cyberpunkowy Ghostrunner polskiego studia One More Level, kosmiczna strzelanka Star Wars: Squadrons, a także niezbyt już świeży, lecz wciąż przerażający Obcy: Izolacja. Pełną listę czekających na odebranie produkcji – wraz z nazwami aplikacji, do których przypiszecie klucze produktów – znajdziecie poniżej. Oferta będzie ważna do końca miesiąca.

Odbierz Ghostrunnera, Star Wars: Squadrons, Obcego: Izolację i siedem innych gier

Gry dla abonentów Prime Gaming – październik 2021

Usługa Prime Gaming jest dostępna w Polsce po wykupieniu Amazon Prime Video. Otrzymacie wtedy 7 dni darmowego okresu próbnego. Możecie także zdecydować się na 30 dni bezpłatnego Amazon Prime, wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem. Należy do tego jednak użyć konta na Amazon UK.

Istnieje szansa, że Obcego: Izolację, czyli kapitalny horror z 2014 roku osadzony w uniwersum wykreowanym w filmie Ridleya Scotta, już posiadacie – tytuł można było bowiem dwukrotnie zgarnąć w ramach cotygodniowych rozdawnictw w Epic Games Store. Star Wars: Squadrons trafiło z kolei do czerwcowej oferty PS Plusa. Ghostrunner jest natomiast oferowany w podobny sposób po raz pierwszy.

Gwiezdnowojenny shooter pozwoli Wam zapoznać się z historiami dwóch pilotów, którzy latają dla wrogich stronnictw – jeden dla Nowej Republiki, a drugi dla Imperium. W Ghostrunnerze z kolei wcielicie się w tytułowego wojownika – zdolnego poruszać się zarówno w fizycznym świecie, jak i w cyberprzestrzeni – który wykorzystuje swoje parkourowe zdolności, specjalne moce i zabójczą katanę, aby odkryć sekrety miasta mieszczącego się w gigantycznej wieży i położyć kres rządzom terroryzującej ją Mary.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej