Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 kwietnia 2021, 17:00

Obcy: Izolacja i Hand of Fate 2 od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś na platformie Epic Games Store udostępnione za darmo zostaną dwie kolejne produkcje – Obcy: Izolacja oraz Hand of Fate 2. Obie pozycje będzie można odebrać do 29 kwietnia.

[Aktualizacja] Obcego: Izolację oraz Hand of Fate 2 można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostaną dodatki do Idle Champions of the Forgotten Realms.

Jak zwykle w czwartek, dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego pojawi się kolejna możliwość darmowego poszerzenia swojej biblioteki na platformie Epic Games Store. Udostępnione bezpłatnie zostaną na niej dwie kolejne produkcje. Mowa tu o Obcym: Izolacji (w oryginale Alien: Isolation) oraz Hand of Fate 2. Zanim jednak pojawi się opcja odebrania ich egzemplarzy, wciąż można zdobyć pozycje, które pojawiły się w tej ofercie w ubiegłym tygodniu, czyli przygodówki Deponia: The Complete Journey, Filary Ziemi oraz The First Tree.

Obcy: Izolacja i Hand of Fate 2 od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #1
W Hand of Fate 2 o tym, co czeka gracza, decydują karty.

Obcy: Izolacja jest opracowanym przez studio Creative Assembly pierwszoosobowym survival horrorem, wykorzystującym licencję kultowej filmowej serii. W trakcie zabawy wcielamy się w Amandę Ripley, córkę Ellen, czyli bohaterki produkcji kinowych. Jej celem jest odkrycie, co tak naprawdę stało się z okrętem Nostromo. W trakcie swojej misji napotka rzecz jasna piekielnie groźną obcą istotę, znaną jako Ksenomorf. Produkcja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony mediów branżowych i w serwisie Metacritic jej pecetowa wersja może pochwalić się średnią ocen na poziomie 81/100. Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej (obejmującej tylko napisy).

Warto zaznaczyć, że Obcy: Izolacja był już rozdawany za darmo na platformie Epic Games Store. Miało to miejsce w grudniu ubiegłego roku.

  1. Obcy: Izolacja na platformie Epic Games Store

Natomiast Hand of Fate 2 to opracowana przez studio Defiant Development kontynuacja nietypowej produkcji z 2015 roku, która łączy elementy RPG-a akcji oraz karcianki. Zabawa w tytule polega na pokonywaniu kolejnych wyzwań na podstawie kart zagrywanych przez magicznego przeciwnika, znanego jako Rozdający. Tytuł również zyskał sympatię recenzentów. W serwisie Metacritic jego średnia ocen sięga 80/100 (wersja na PC). Pozycja jest dostępna w polskiej wersji językowej (obejmującej tylko napisy).

  1. Hand of Fate 2 na platformie Epic Games Store

Zarówno Obcego: Izolację, jak i Hand of Fate 2, będzie można odebrać za darmo na platformie Epic Games Store do 29 kwietnia. Gdy oficjalnie dowiemy się, jakie pozycje zostaną udostępnione jako następne, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona Epic Games Store
  2. Obcy: Izolacja – poradnik do gry

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. W GRYOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii oraz gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube.

więcej