Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 kwietnia 2021, 16:42

autor: Karol Laska

PS Plus Video Pass oficjalnie w Polsce. Usługa oferuje 21 filmów i seriali od Sony

Sony Interactive Entertainment oraz Sony Pictures Entertainment ogłosiły i wprowadziły nową usługę zawartą w ramach subskrypcji PS Plus, czyli PS Plus Video Pass. Mowa tu o 15 filmach i 6 serialach dostępnych dla abonentów wspomnianego programu lojalnościowego.

Wczorajszy wyciek z rodzimego wydziału SIE dotyczący startu nowej usługi firmy – PlayStation Plus Video Pass – został dziś potwierdzony w oficjalnym newsroomie firmy PlayStation Polska. Od dziś, to jest od 22 kwietnia 2021 roku, abonenci PS Plus będą mogli skorzystać z nowej, na razie dość skromnej, platformy streamingowej współtworzonej przez Sony Interactive Entertainment oraz Sony Pictures Entertainment. Wszystko oczywiście w ramach wyżej wspomnianej subskrypcji i bez dodatkowych opłat.

Ów kącik VOD oferuje jak na razie zestaw 21 produkcji – w tym 15 filmów oraz 6 seriali. Jasne, na pierwszy rzut oka niewiele, ale wśród nich znajdziemy parę uznanych kinowych hitów, które z pewnością mogą posłużyć jako wartościowe dopełnienie wolnego wieczoru.

Lista filmów i seriali dostępnych w usłudze PS Plus Video Pass:

 1. Bloodshot
 2. Jumanji: Następny poziom
 3. Zombieland: Kulki w łeb
 4. Aniołki Charliego
 5. Venom
 6. Bez litości 2
 7. Baby Driver
 8. Blade Runner 2049
 9. Underworld: Wojny krwi
 10. Nowy początek
 11. Sausage Party
 12. Inferno
 13. American Hustle
 14. To już jest koniec
 15. Bad Boys
 16. Future Man (sezony 1-3)
 17. SuperMansion (sezony 1-3)
 18. Community (sezony 1-6)
 19. Szkoła zabójców (sezon 1.)
 20. S.W.A.T. – jednostka specjalna (sezony 1-2)
 21. Zagubiona tożsamość (sezony 1-5)

O wprowadzeniu usługi PS Plus Video Pass w Polsce opowiedział Marcin Ziobrowski, dyrektor zarządzający SIE Poland:

W Sony Interactive Entertainment od lat zapewniamy graczom nowe rodzaje wspaniałej rozrywki, a ta oferta jest dla nas okazją do przetestowania kolejnej usługi SPE, którą chcemy rozszerzyć korzyści płynące z subskrypcji PlayStation Plus. Polscy gracze są bardzo zaangażowani i uwielbiają oglądać filmy i seriale, więc ta społeczność stanowi doskonały rynek do wypróbowania PlayStation Plus Video Pass. Nie możemy się doczekać, aż gracze w Polsce skorzystają z tej usługi.

PS Plus Video Pass będzie dostępne w ramach subskrypcji PS Plus przez następne 12 miesięcy (czyli do 22 kwietnia 2022 roku) na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5.