Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2023, 10:21

autor: Adrian Werner

Xbox Game Pass z końcem lutego straci 7 gier, w tym doskonały survival horror

Poznaliśmy listę gier, które pod koniec miesiąca znikną z Game Passa. Wśród nich znalazły się tak mocne pozycje, jak Alien Isolation, Dragon Ball FighterZ, Lightning Returns: Final Fantasy XIII czy Octopath Traveler.

Źródło fot. Sega
i

Dowiedzieliśmy się, jakie gry opuszczą ofertę abonamentowej usługi Game Pass 28 lutego. Subskrybenci utracą dostęp do następujących produkcji:

Gry, które opuszczą Xbox Game Pass 28 lutego 2023 r.

  1. Alien Isolation (PC, Xbox One, Xbox Series X|S)
  2. Crown Trick (PC, Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  3. Dragon Ball FighterZ (PC, Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  4. FAR: Changing Tides (PC, Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  5. Lightning Returns: Final Fantasy XIII (PC, Xbox One, Xbox Series X|S)
  6. Madden NFL 21 (PC, Xbox One, Xbox Series X|S)
  7. Octopath Traveler (PC, Xbox One, Xbox Series X|S)

Jak widać, straty w bibliotece Game Passa będą tym razem bolesne. Alien Isolation to majstersztyk gatunku survival horror, a Dragon Ball FighterZ pozostaje najlepszą bijatyką korzystającą z tej marki.

Z kolei Octopath Traveler to świetne jRPG, które spopularyzowało popularny obecnie tryb HD-2D, a utrata gry boli tym bardziej, że w przyszłym tygodniu zadebiutuje sequel, więc dobrze było mieć pierwszą część w Game Passie, aby móc nadrobić ją przez zakupem kontynuacji.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Warto wspomnieć, że powyższe gry nie są jedynymi stratami Game Passa w tym miesiącu. Dzisiaj z oferty usługi zniknie sześć gier w postaci Besiege, CrossfireX, Infernax, Recompile, Skul: The Hero Slayer, The Last Kids on Earth and the Staff of Doom.

Oczywiście luty w Game Passie nie upłynie tylko pod kątem strat. W tym miesiącu do oferty usługi dodano już gry Madden NFL 23, SD Gundam Battle Alliance, Mount & Blade II: Bannerlord oraz Cities: Skylines – Remastered, a za kilka godzin dołączy do nich Shadow Warrior 3. Z kolei 21 lutego abonenci zagrają w Atomic Heart.

  1. Oficjalna strona Microsoft
  2. Oficjalna strona Xbox

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej