Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2013, 12:15

autor: Sarge

Wieści ze świata (Aliens: Colonial Marines, The Vanishing of Ethan Carter) 24/7/13

Dziś piszemy m.in. o premierze dodatku DLC do Aliens: Colonial Marines, mini-komiksie tworzonym na bazie uniwersum polskiej gry The Vanishing of Ethan Carter, a także głosie Komandora Sheparda w Ravensdale. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Kentucky Route Zero

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Kentucky Route Zero. Dzieło Jake’a Elliota możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 8,99 euro (ok. 38 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Aliens: Colonial Marines

W usługach Xbox Live oraz Steam zadebiutował wczoraj dodatek DLC Stasis Interrupted do gry Aliens: Colonial Marines, który dzisiaj po południu pojawi się także na łamach europejskiego PlayStation Network. Rozszerzenie wprowadza nową kampanię – gramy w niej trzema różnymi postaciami, których losy się krzyżują. DLC kosztuje 9,99 euro (ok. 42 złote) lub 800 punktów Microsoftu. Osoby, które zakupiły przepustkę Season Pass, otrzymają rozszerzenie bez żadnych dodatkowych opłat.

Dodatek DLC Stasis Interrupted wprowadza nową kampanię do gry Aliens: Colonial Marines - Wieści ze świata (Aliens: Colonial Marines, The Vanishing of Ethan Carter) 24/7/13 - wiadomość - 2013-07-25
Dodatek DLC Stasis Interrupted wprowadza nową kampanię do gry Aliens: Colonial Marines

Madden NFL

Amerykański Sąd Rejonowy w Kalifornii orzekł, że firma Electronic Arts musi zapłacić Robinowi Antonickowi ponad 11 milionów dolarów. Jest to projektant i twórca pierwszej części serii Madden NFL, który miał zapisane w kontrakcie, że Electronic Arts musi wypłacać mu dodatkowe wynagrodzenie, jeśli jakiekolwiek patenty wykorzystane w pierwotnym Madden NFL zostaną wykorzystane w innych produkcjach wydanych przez Electronic Arts. Wydawca nie mógł też korzystać z jego „poufnych informacji”. Amerykański Sąd Rejonowy orzekł, że doszlo do takiej sytuacji wiele razy i dlatego pojawiła się kwota ponad 11 milionów dolarów.

The Vanishing of Ethan Carter

Polskie studio The Astronauts ogłosiło na oficjalnym blogu, że stworzony został „mini-komiks” przedstawiający wydarzenia mające miejsce przed fabułą opowiedzianą w nadchodzącej grze The Vanishing of Ethan Carter. Obecnie twórcy zbliżają się do końca procesu preprodukcji i prezentują graczom wspomniany mini-komiks, aby umilić czas oczekiwania na udostępnienie pierwszych screenów z gry. Mini-komiks znajdziecie pod tym adresem.

Ravensdale

Studio Black Forest Games ogłosiło, że w grze Ravensdale usłyszymy m.in. głos Marka Meera, wcześniej wcielającego się choćby w Komandora Sheparda w angielskich wersjach językowych serii Mass Effect. Co ciekawe, Mark Meer będzie nie tylko jedną z postaci występujących w Ravensdale, ale też weźmie udziałach w nagraniach krzyków orków czy goblinów. Obecnie w serwisie Kickstarter trwa zbiórka pieniędzy na dokończenie produkcji gry Ravensdale. Do tej pory z wymaganych 500 tysięcy dolarów zebrano niecałe 37 tysięcy dolarów, a do końca akcji pozostały jeszcze 23 dni.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: