Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Particulars (PC)
OkładkaParticulars (PC)

Particulars PC

Unikalne połączenie gry logicznej i zręcznościowej, zabierające nas w niesamowitą podróż do świata cząstek elementarnych.

Zręcznościowe | elementy logiczne | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Particulars Premiera PC

20listopada2014

producent: See Through Studios wydawca: Surprise Attack Games / Fellow Traveller Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Particulars

The Cave

Element4l

Trave

Particulars to unikalne połączenie gry logicznej i zręcznościowej, zabierające nas w niesamowitą podróż do świata cząstek elementarnych. Przejmując kontrolę nad pojedynczym kwarkiem poruszamy się zgodnie z prawami fizyki, wchodząc z interakcję z innymi cząstkami, które oddziałując na nas na różne sposoby, powodować mogą utratę panowania nad naszym kwarkiem i w konsekwencji jego zagładę. Za tym oryginalnym pomysłem kryje się niewielkie australijskie studio deweloperskie See Through, zaś rolę wydawcy gry piastuje promujące lokalnych twórców niezależnych Surprise Attack Games.

Fabuła gry opowiada historię młodej pani naukowiec – Allison, która, zatopiona w swoich badaniach, traci kontrolę nad własnym życiem i przenosi się do świata cząstek atomowych. Zadaniem graczy będzie pomóc Allison w jej mrocznej podróży przez pełne tajemnic uniwersum, rządzone fundamentalnymi prawami fizyki. Kluczem do zwycięstwa i powrotu do realnego świata jest umiejętność odnalezienia się w realiach zupełnie obcego nam środowiska i zrozumienia praw nim rządzących.

Particulars składa się z czterech odrębnych epizodów, a każdy z nich oferuje nam kilkadziesiąt zróżnicowanych poziomów. Zgodnie z zamysłem autorów gra łączy zabawę fundamentalnymi prawami fizyki, panującymi w niezgłębionym świecie atomów z wciągającym i nowatorskim gameplayem, okraszonym ciekawą historią fabularną.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.4 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Particulars: Odpowiednia dla każdego wieku.

Particulars Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB GeForce 8800/Radeon 4850 lub lepsza
  • 300 MB HDD
  • Windows 7