Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 listopada 2009, 11:50

autor: Jiker

Wieści ze świata (Age of Conan, Left 4 Dead, Medal of Honor) 12/11/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: przedłuż abonament Age of Conan i odbierz prezenty, aktualizacja Left 4 Dead, plotki o wznowieniach marek Shadowbane i Medal of Honor, elektroniczna Biblia już wkrótce w ofercie Xbox Live i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: przedłuż abonament Age of Conan i odbierz prezenty, aktualizacja Left 4 Dead, plotki o wznowieniach marek Shadowbane i Medal of Honor, elektroniczna Biblia już wkrótce w ofercie Xbox Live i inne. Zapraszamy do lektury.

Age of Conan: Hyborian Adventures

FunCom nieustannie walczy o utrzymanie na powierzchni gry MMO Age of Conan. Osoby, które zdecydują się w listopadzie na powrót do Hyborii, będą mogły liczyć na szereg bonusów. Po pierwsze, każdy uczestnik zabawy otrzymywać będzie podwójną liczbę punktów doświadczenia (promocja potrwa do końca bieżącego miesiąca). Przedłużenie abonamentu o miesiąc wiązać się ma z dodatkowymi, darmowymi siedmioma dniami zabawy. Wykupienie trzymiesięcznej subskrypcji zapewni również udział w beta testach The Secret World – kolejnej produkcji MMO firmy FunCom. Jeżeli wykupicie półroczny abonament to Wasza postać otrzyma hełm 40 poziomu, z modyfikatorem +10% do liczby zdobywanych punktów doświadczenia. Roczna subskrypcja będzie jednoznaczna z bonusem w postaci darmowego egzemplarza rozszerzenia Rise of the Godslayer (i wszystkimi pozostałymi gratyfikacjami).

Left 4 Dead

Valve udostępniło zapowiadaną od wiosny bieżącego roku aktualizację do pecetowej wersji strzelaniny Left 4 Dead, uzupełniającą ją o funkcję matchmakingu. Umożliwia ona czteroosobowym zespołom skorzystanie z szybkiego, automatycznego wyszukiwania przeciwników do trybu Versus, cechujących się umiejętnościami na podobnym poziomie. Premiera drugiej części wielkiego hitu Valve już w przyszłym tygodniu.

Shadowbane

Koncern Ubisoft zarejestrował w amerykańskim Urzędzie Patentowym znak towarowy Shadowbane. Odnosi się on oczywiście do marki, której ostatnim przedstawicielem była produkcja MMO – wydana przez francuską firmę i utrzymywana przez ponad pięć lat (do 1 lipca bieżącego roku). Według plotek Ubisoft planuje wyprodukowanie oraz wydanie singleplayerowej produkcji bazującej na Shadowbane.

Medal of Honor

Redakcja serwisu MCV twierdzi, powołując się na anonimowe źródła, że kolejna odsłona marki Medal of Honor osadzona zostanie we współczesnych realiach, podążając drogą wytyczoną przez dwie części Call of Duty stworzone przez studio Infinity Ward. Gra ma zostać oficjalnie zapowiedziana jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, a premiera odbędzie się podobno w lutym lub w marcu 2010 roku. O powrocie Medal of Honor wspomniano przy okazji publikacji ostatniego raportu finansowego Electronic Arts, koncernu posiadającego prawa do serii.

Ken Kutaragi

Ken Kutaragi, ojciec PlayStation i były szef Sony Computer Entertainment, zdecydował się na uruchomienie własnego przedsiębiorstwa – firmy Cyber AI Entertainment, która będzie się zajmować działalnością internetową. Kutaragi posiada 90% udziałów. Właścicielem reszty jest Takashi Usuki, były inżynier Sony.

Bible Navigator X

Destructoid donosi, że już niebawem do oferty Xbox Live Indie Games – serwisu oferującego sprzedaż niezależnych produkcji – trafi Bible Navigator X. Będzie to oczywiście elektroniczna wersja Biblii, ze Starym i Nowym Testamentem oraz funkcją wyszukiwania poszczególnych wersetów. Jej cena została ustalona na poziomie 400 punktów MS.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Wiedźmin 2

Call of Duty: Modern Warfare 2

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Gramy w Modern Warfare - najlepsze misje Gramy!

Gramy w Modern Warfare 2 – operacje specjalne Gramy!

Dante's Inferno - Z dziennika dewelopera #6

gry