Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2015, 13:50

Wieści ze świata (Act of Aggression, Warhammer w GOG.com) 17/7/2015

Dziś piszemy m.in. o starcie multiplayerowych beta-testów RTS-a Act of Aggression oraz dodaniu trzech klasycznych gier strategicznych z serii Warhammer do oferty sklepu GOG.com. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Steam

Promocja dnia (do godziny 19:00 w piątek, 17.06):

Szaleństwo w środku tygodnia (do godziny 19:00 w piątek, 17.06):

Oferta weekendowa (do godziny 19:00 poniedziałek, 20.07):

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 20.07) – obniżka cen 114 tytułów, WWW

Act of Aggression

Studio Eugen Systems rozpoczęło multiplayerowe beta-testy swojego najnowszego RTS-a – Act of Aggression. Aby wziąć w nich udział, trzeba złożyć pre-order gry na platformie Steam (obecnie jest ona tam do kupienia za 38,24 euro, czyli ok. 157 zł). Beta pozwala zagrać jako Stany Zjednoczone lub organizacja Chimera w trybach rywalizacyjnych i kooperacyjnych. Można też stoczyć szybką potyczkę przeciwko sztucznej inteligencji.

Wieści ze świata (Act of Aggression, Warhammer w GOG.com) 17/7/2015 - ilustracja #1

Warhammer w GOG.com

Oferta rodzimej platformy dystrybucji cyfrowej GOG.com wzbogaciła się ostatnio o trzy klasyki reprezentujące markę Warhammer. Są to:

Galeria obrazków

Oprócz tego polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy:

Krzysztof Mysiak

Krzysztof Mysiak

Wpadł w sidła elektronicznej rozrywki przez starszego brata – kolekcjonera gier i gracza. Przez lata młodości nie miał własnego sprzętu nadającego się do grania, więc inwestował czas w wertowanie GOL-owskiej Wielkiej Encyklopedii Gier (i CD-Action). Swoje przeznaczenie dopełnił krótko po maturze, w 2013 roku, wysyłając CV do krakowskiej redakcji. Zdobył wykształcenie dwuklasowca – bibliotekarza/infobrokera – ale zamiast pójść w ślady Deckarda Caina czy Handlarza Cieni, wolał kontynuować karierę autora wiadomości ze świata (i nie tylko). Po paru latach wiercenia dziury w brzuchu połowie redakcji wyszarpał miejsce w gronie pracowników GRYOnline.pl i w 2017 r. przeniósł się do Krakowa. Zanim wyfrunął stamtąd do Poznania (w 2020 r.), zdążył zostać zapamiętany jako ten koleś, który bywa na tolkienowskich konwentach, jeździ paskudnym Subaru Imprezą i wywija mieczem na firmowym parkingu. Dziś z dystansu dogląda Encyklopedię Gier i Serwis Informacyjny.

więcej