Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Warhammer 40,000: Chaos Gate (PC)

Warhammer 40,000: Chaos Gate PC

Przenieś się w mroczy świat Warhammera 40 000, gdzie na rozległych równinach trwa wielka wojna pomiędzy siłami dobra i porządku, reprezentowanymi przez siły Imperatora a siłami zła i chaosu.

Strategiczne | science fiction | turowe | Warhammer 40,000 | Games Workshop

PC Windows
Okładka Warhammer 40,000: Chaos Gate (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

10grudnia1998

15marca1999

pudełko PL

Przenieś się w mroczy świat Warhammera 40 000, gdzie na rozległych równinach trwa wielka wojna pomiędzy siłami dobra i porządku, reprezentowanymi przez siły Imperatora a siłami zła i chaosu. WARHAMMER 40K: CHAOS GATE jest typową strategią turową stylem dość podobną do „UFO: Enemy Unknown”. Pole bitwy obserwujemy w rzucie izometrycznym. Gracz wciela się dowódcę jednego z okrętów Ultramarines. Do przejścia ma nie tylko 15 misji głównych, lecz również szereg pobocznych, w takcie których jego podwładni będą mogli zdobyć nie tylko nowe doświadczenie, lecz również unikalne typy uzbrojenia. Nasze jednostki są charakteryzowane 10 cechami, które wpływają na realną wartość bojową każdej z nich. Dzięki dłuższej służbie zdobywają one doświadczenie zwiększające ich parametry. Na klimat gry pozytywny wpływ mają przerywniki filmowe pomiędzy misjami. Do gry dołączono edytor własnych scenariuszy. Obok trybu singleplayer gracze mają również możliwość sprawdzić swoje umiejętności w rozgrywce na sieci LAN lub przez Internet.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 333 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 66 PLN

Wymagania wiekowe Warhammer 40,000: Chaos Gate

12+

Wymagania sprzętowe Warhammer 40,000: Chaos Gate

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 166 MHz, 32 MB RAM

Warhammer 40,000: Chaos Gate - recenzja gry
Warhammer 40,000: Chaos Gate - recenzja gry

Recenzja 1 lutego 2001, 13:28

Właśnie klimat WARHAMMER 40K: CHAOS GATE jest głównym atrybutem tej gry, sprawia że przykuje ona nas na wiele godzin do monitora. W trakcie gry powoli zaczynamy identyfikować się z naszymi podwładnymi, poznajemy ich mocne i słabe strony, przestają być tylko zwykłymi żołnierzami z szeregu, ale stają się naszymi towarzyszami broni (...uff chyba się zagalopowałem :-). Kiedy giną boleśnie przeżywamy ich stratę, jednak krucjata mus trwać dalej aż do ostatecznego pokonania sił chaosu.