Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 września 2011, 09:25

autor: Marek "DogGhost" Oramus

Weekend z serią Call of Duty na Steamie - obniżki, darmowy multiplayer Black Ops

Na platformie dystrybucji elektronicznej Steam rozpoczął się weekend z serią Call of Duty. Oprócz obniżki cen, gracze mogą także za darmo przetestować tryb multiplayer z gry Call of Duty: Black Ops.

Wczoraj wieczorem na platformie dystrybucji elektronicznej Steam rozpoczął się promocyjny weekend, w ramach którego obniżono ceny większości gier z serii Call of Duty. Dodatkowo osoby, które wahają się przed zakupem lub po prostu chcą pograć przez kilka dni w jedną z najpopularniejszych serii strzelanek FPP, mogą za darmo do niedzieli przetestować tryb multiplayer w grze Call of Duty: Black Ops.

Jeżeli chcecie odpowiedzieć na to wezwanie do służby, to wystarczy kliknąć w odpowiedni link na głównej stronie sklepu poniżej ramki z reklamą. Oprócz tego, wszyscy użytkownicy Steama mogą zainstalować tryb multiplayer z Black Ops wchodząc do zakładki biblioteki – na czas promocji gra została dodana do listy dostępnych tytułów. Plik instalacyjny zajmuje ponad 6 GB. Darmowy weekend kończy się w niedzielę o godzinie 19.

Weekend z serią Call of Duty na Steamie - obniżki, darmowy multiplayer Black Ops - ilustracja #1

Gdy zdecydujecie się na zakup którejś gry z serii Call Of Duty, to firma Valve przygotowała dla Was różne promocje. Zasadniczo większość tytułów potaniała o 50%. Obniżka ta nie obejmuje Call of Duty: Black Ops – w tym przypadku musimy się zadowolić przeceną jedynie o 1/3 na podstawową wersję gry oraz standardową ceną dodatków DLC.

Również osoby, które rozważają zamówić przedpremierowo Call of Duty: Modern Warfare 3 za pośrednictwem platformy Steam, w dalszym ciągu muszą zapłacić astronomiczną kwotę prawie 60 euro. Niewielkim pocieszeniem jest fakt, że darmowo otrzymuje się pierwszą część Modern Warfare.

Promocyjne ceny na gry z serii Call of Duty znikną w poniedziałek około godziny 16. Niestety, większość z nich nie prezentuje się zbyt korzystnie dla polskiego odbiorcy. Poniżej możecie zobaczyć pełną listę tytułów objętych promocją wraz z szacunkową wartością w złotówkach.

Lista gier objętych promocją: