Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 stycznia 2014, 19:10

Udostępniono drugi epizod kampanii singleplayer gry ArmA III

Deweloperzy gry ArmA III udostępnili właśnie drugi z trzech planowanych epizodów kampanii singleplayer w grze ArmA III. Poza oficjalnymi informacjami dotyczącymi fabuły, twórcy opublikowali również nowy trailer, przedstawiający bohaterów i rozgrywkę.

Trzeci epizod kampanii pojawi się najprawdopodobniej za dwa miesiące - Udostępniono drugi epizod kampanii singleplayer gry ArmA III - wiadomość - 2014-01-21
Trzeci epizod kampanii pojawi się najprawdopodobniej za dwa miesiące

Jeszcze przed oficjalną premierą gry ArmA III, deweloperzy z czeskiego studia Bohemia Interactive zapowiedzieli, że osoby oczekujące na kampanię singleplayer będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Zespół ogłosił bowiem, że z powodu chęci dopracowania sieciowego modułu tytułu, fabularny scenariusz dla pojedynczego gracza zostanie podzielony na trzy częśći, które sukcesywnie zostaną udostępnione za darmo w przeciągu kilku miesięcy. Premierę pierwszego epizodu, która miała miejsce w październiku, mamy już za sobą. Dziś, zgodnie ze wcześniejszymi planami, deweloperzy udostępnili drugi odcinek kampanii, zatytułowany Adapt. Debiutowi towarzyszy także trailer prezentujący rozgrywkę i bohaterów.

Adapt kontynuuje historię Bena Kerry'ego, żołnierza będącego członkiem misji pokojowej NATO na obszarze basenu Morza Śródziemnego, który podczas odwrotu został uziemiony wraz z towarzyszami na greckiej wyspie przy granicy z Turcją. Druga część przygód Kerry'ego, w przeciwieństwie do pierwszej, skupiającej się na standardowej walce jednostek piechoty, przedstawia także inne interesujące i bardziej zaawansowane elementy rozgrywki. Gracze będą musieli wykorzystywać partyzanckie metody działania, stawiając czoła przeważającym siłom wroga. Wezmą też udział w oryginalnych i niestandardowych misjach, dających im sporą wolność i pole do działania.

Twórcy zapewniają, że trzeci epizod kampanii, zatytułowany Win, pojawi się w marcu. Na razie nie poznaliśmy jednak dokładnej daty.

ArmA III – Adapt – Screen #1 - Udostępniono drugi epizod kampanii singleplayer gry ArmA III - wiadomość - 2014-01-21
ArmA III – Adapt – Screen #1
ArmA III – Adapt – Screen #2 - Udostępniono drugi epizod kampanii singleplayer gry ArmA III - wiadomość - 2014-01-21
ArmA III – Adapt – Screen #2
  1. Recenzja gry ArmA III - wizualnie piękna, ale pozbawiona treści
  2. Oficjalna strona internetowa gry ArmA III