Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 grudnia 2013, 21:50

autor: Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

Zdobądź monitor i rabaty na gry w zimowym konkursie CDP.pl!

Wraz z CDP.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym czeka na Was 23-calowy, dotykowy monitor LG IPS Touch10 i kody zniżkowe do wykorzystania na CDP.pl!

Zdobądź monitor i rabaty na gry w zimowym konkursie CDP.pl! - ilustracja #1

CDP.pl i GRYOnline.pl zapraszają do świątecznego konkursu, dzięki któremu pod choinką znajdziecie naprawdę ekscytujące prezenty! Czeka na Was bowiem 23-calowy, dotykowy monitor LG IPS Touch10, a także nagrody dodatkowe w postaci kodów zniżkowych do wykorzystania na stronie CDP.pl.

Te upominki trafią do osób, które zdecydują się wziąć udział w zabawie, której szczegóły znajdziecie na stronie zimowehitycdp.gry-online.pl. Aby zawalczyć o nagrody, należy zrobić świąteczne zdjęcie utrzymane w duchu jednej z gier przecenionych na CDP.pl z okazji zbliżających się Świąt! Oto one:

Wszystkie szczegóły na temat prac konkursowych i toku ich zgłaszania znajdziecie na zimowehitycdp.gry-online.pl. Podkreślamy, że na Wasze zdjęcia czekamy do 18 grudnia włącznie – zaraz po tym dniu wyłonimy zwycięzców i wyślemy im nagrody, aby bez problemu dotarły jeszcze przed Świętami.

Jeszcze raz gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie i życzymy mnóstwa frajdy przy robieniu zdjęć! Powodzenia!