Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2013, 20:30

Grand Theft Auto V otrzyma fabularne DLC i tryb kooperacyjnych napadów

Studio Rockstar zamierza w przyszłym roku aktywnie wspierać Grand Theft Auto V. Zespół pracuje nad trybem kooperacyjnych napadów oraz fabularnymi dodatkami, które stanowić będą kontynuację losów trójki bohaterów gry.

W przyszłym roku użytkownicy Grand Theft Auto Online wezmą udział w kooperacyjnych napadach. - Grand Theft Auto V otrzyma fabularne DLC i tryb kooperacyjnych napadów - wiadomość - 2013-12-09
W przyszłym roku użytkownicy Grand Theft Auto Online wezmą udział w kooperacyjnych napadach.

Powoli opadają już emocje związane z Grand Theft Auto V. Najwięksi fani odkryli już prawie wszystko co gra ma do zaoferowania i powoli zaczynają wypatrywać nowej zawartości. Ludzie ze studia Rockstar doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego na oficjalnej stronie uchylili rąbka tajemnicy odnośnie swoich planów na przyszły rok.

Rozgrywki sieciowe wzbogacone zostaną o kooperacyjny tryb napadów rabunkowych. W nich grupa graczy wspólnymi siłami spróbuje dokonać serii niebezpiecznych skoków. Więcej konkretów ujawnionych zostanie na początku roku. Ten typ zabawy doskonale sprawdził się w pecetowej strzelance PayDay 2 i oczekujemy, że studio Rockstar zaoferuje coś równie wartościowego.

Autorzy nie zapominają również o miłośnikach samotnej zabawy. W przyszłym roku ukażą się nowe misje, kontynuujące przygody Michaela, Franklina i Trevora. Niestety, nie zdradzono jakichkolwiek innych informacji. Mimo to wiążemy z tymi DLC duże nadzieje. Studio Rockstar wyjątkowo wysoko ustanowiło poprzeczkę ze sprawą The Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony, czyli dodatków do Grand Theft Auto IV. Obie produkcje uznawane są za jedne z najlepszych rozszerzeń ostatnich lat, więc liczymy na to, że ta dumna tradycja zostanie podtrzymana.

  1. Oficjalna strona Grand Theft Auto V
  2. Recenzja gry Grand Theft Auto V – 10 gwiazdek dla GTA V!
  3. Grand Theft Auto V - poradnik

Grand Theft Auto V otrzyma fabularne DLC i tryb kooperacyjnych napadów - ilustracja #2 Grand Theft Auto V zadebiutowało we wrześniu na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Gra okazała się gigantycznym sukcesem i w ciągu pierwszych 24 godzin sprzedano 11,21 mln egzemplarzy. Produkcja pobiła również rekord w Polsce, gdzie w pierwszy tydzień rozeszło się 100 tysięcy sztuk.

Niestety, wciąż nie potwierdzono pecetowej wersji gry. W ostatnich miesiącach pojawiało się sporo plotek sugerujących, że Rockstar pracuje nad edycją komputerową, ale nic nie zostało do tej pory oficjalnie ogłoszone w tej sprawie.