Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2013, 18:40

autor: Ender

ArmA III – drugi epizod kampanii zadebiutuje w styczniu

Studio Bohemia Interactive zapowiedziało datę debiutu drugiego epizodu kampanii w grze ArmA III, zatytułowanego Adapt. Jego premiera będzie miała miejsce pod koniec stycznia. Jeszcze w tym miesiącu natomiast pojawi się również kolejny darmowy dodatek, zawierający nowe pojazdy i bronie.

Wszystkie części kampanii ArmA III mają być dostępne w ramach darmowych aktualizacji - ArmA III – drugi epizod kampanii zadebiutuje w styczniu - wiadomość - 2013-12-04
Wszystkie części kampanii ArmA III mają być dostępne w ramach darmowych aktualizacji

Przed premierą gry ArmA III deweloperzy z czeskiego studia Bohemia Interactive zapowiedzieli, że osoby oczekujące na kampanię singleplayer będą musiały uzbroić się w cierpliwość, ponieważ twórcy chcą skupić się na dopracowaniu innych elementów gry. Ogłosili wówczas również, że kampania będzie składać się z trzech części, zatytułowanych Survive, Adapt i Win, które zostaną udostępnione w formie darmowego DLC. Premierę pierwszego epizodu mamy już za sobą. Dziś dowiedzieliśmy się kiedy pojawi się drugi. Według twórców, na dyski twarde trafi 21 stycznia przyszłego roku.

Epizod Adapt, kontynuować ma historię Bena Kerry'ego, żołnierza będącego członkiem misji pokojowej NATO na obszarze basenu Morza Śródziemnego, który podczas odwrotu został uziemiony wraz z towarzyszami na greckiej wyspie przy granicy z Turcją. Deweloperzy zapowiadają, że druga część przygód Kerry'ego, w przeciwieństwie do pierwszej, skupiającej się na standardowej walce jednostek piechoty, przedstawi inne interesujące elementy rozgrywki Army III. Gracze będą wykorzystywać partyzanckie metody działania, stawiając czoła przeważającym siłom wroga. Wezmą też udział w oryginalnych i niestandardowych misjach, dających im sporą wolność i pole do działania.

Jeszcze przed świętami, 11 grudnia, Bohemia opublikuje również darmowy dodatek zawierający trzy nowe pojazdy. Pierwszym jest brytyjski helikopter Wy-55 Hellcat, drugim bojowy wehikuł FV-720 Mora, a ostatnim czołg MBT-52. Poza tym w rozszerzeniu znajdziemy również nowe rodzaje broni i granatów. DLC będzie dostępne w formie poprawki, która ściągnięta zostanie automatycznie przez serwis Steam.

Darmowa grudniowa aktualizacja wprowadzi trzy nowe pojazdy - ArmA III – drugi epizod kampanii zadebiutuje w styczniu - wiadomość - 2013-12-04
Darmowa grudniowa aktualizacja wprowadzi trzy nowe pojazdy
  1. Recenzja gry ArmA III - wizualnie piękna, ale pozbawiona treści
  2. Oficjalna strona internetowa gry ArmA III