Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2009, 09:55

Twórcy flOw i Flower pracują nad kolejną grą

Studio thegamecompany, będące producentem ciepło przyjętego flOw oraz nie mniej uznanego Flower ujawniło, że rozpoczęło prace nad swoim trzecim tytułem dla koncernu Sony. Gra ma być czymś wyjątkowym i zostanie najprawdopodobniej wydana na konsolę PlayStation 3.

Studio thatgamecompany, będące producentem ciepło przyjętego flOw oraz nie mniej uznanego Flower ujawniło, że rozpoczęło prace nad swoim trzecim tytułem dla koncernu Sony. Gra ma być czymś wyjątkowym i zostanie najprawdopodobniej wydana na konsolę PlayStation 3.

Twórcy flOw i Flower pracują nad kolejną grą - ilustracja #1

Flower otoczyło nas ciepłem i zapewniło napływ pozytywnej energii.

Z informacji przekazanych przez współzałożyciela studia, Jenovę Chen, wynika, że kolejne dzieło ambitnej ekipy deweloperskiej ma nam zapewnić odmienne doznania od klasycznych gier. Jednocześnie stanowić będzie ono efekt naturalnego rozwoju thatgamecompany. Powinniśmy zatem oczekiwać mocno niekonwencjonalnego systemu rozgrywki, a także uczynienia głównymi bohaterami kogoś lub czegoś mocno abstrakcyjnego.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że firma zarządzana przez Chena nie poprzestanie wyłącznie na produkcji pozytywnych gier. Możemy oczekiwać, że po zakończeniu prac nad trzecim tytułem w dorobku zespołu, zajmie się on dewelopingiem mrocznego, pełnego akcji tytułu. Chen zaznaczył w chwili podjęcia tematu, że jest wielkim fanem marki God of War. Czyżby thatgamecompany chciało w przyszłości udać się ze swymi pomysłami w kierunku ustanowionym przez Kratosa?