Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 lutego 2018, 20:55

autor: Góral

Torment: Tides of Numenera i inne RPG w nowym Humble Bundle

W najnowszej paczce Humble Bundle, nazwanej Humble Classics Return Bundle, znajdziecie dziesięć ciekawych gier, w tym udane RPG Torment: Tides of Numenera, Wasteland 2, serię Shadowrun, Dreamfall Chapters i Xenonauts.

W ostatnich dniach na Steamie i w sklepie GOG.com odbyły się duże promocje na rozmaite produkcje. Jeżeli jednak nie wybraliście z nich nic dla siebie, to być może zainteresuje Was Humble Classics Return Bundle – najnowsza paczka gier od Humble Bundle. Trzeba przyznać, że tym razem jest to zestaw naprawdę niezłych pozycji, które szczególnie przypadną do gustu miłośnikom RPG-ów i przygodówek. Wydając 15 dolarów (czyli ok. 50 zł), otrzymacie dziesięć tytułów, w tym strategię Age of Wonders III, ostateczną edycję Dreamfall Chapters czy Torment: Tides of Numenera z zeszłego roku. Do zestawu dodawane są jeszcze ścieżki dźwiękowe z gier Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure i Wasteland 2. Promocja potrwa przez najbliższe dwa tygodnie.

Torment: Tides of Numenera i dziewięć innych gier za około 50 zł. - Torment: Tides of Numenera i inne RPG w nowym Humble Bundle - wiadomość - 2018-02-21
Torment: Tides of Numenera i dziewięć innych gier za około 50 zł.

Dowolna wpłata (min. 1 dolar):

Średnia wpłat (6,89 dolara – ok. 23 zł):

Gry za 15 dolarów (ok. 50 zł):