Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 lutego 2018, 15:51

autor: Góral

Wyprzedaż na GOG-u i darmowa gra

W serwisie GOG.com rozpoczęła się wyprzedaż gier z okazji Chińskiego Nowego Roku. Przecenionych zostało ponad 500 produkcji, a do tego za darmo rozdawana jest bijatyka The King of Fighters 2002.

W sklepie GOG.com rozpoczęła się kolejna promocja, w ramach której przez najbliższe dwie doby, czyli do 15 lutego do godziny 15:00, możecie otrzymać darmową grę. Tym razem jest to dwuwymiarowa bijatyka The King of Fighters 2002, która pierwotnie pojawiła się na automatach w 2002 roku, a w późniejszym czasie doczekała się wersji na konsole Neo Geo, Dreamcast, PlayStation 2, Xbox oraz oczywiście na PC-ty. By zgarnąć ten projekt, wystarczy udać się na stronę główną serwisu, zalogować się na swoje konto i kliknąć na widoczny baner. Po chwili tytuł pojawi się w Waszej bibliotece.

The King of Fighters 2002 za darmo? Lubię to! - Wyprzedaż na GOG-u i darmowe The King of Fighters 2002 - wiadomość - 2018-02-13
The King of Fighters 2002 za darmo? Lubię to!

Ponadto rozpoczęła się wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku, która potrwa do 20 lutego do godziny 23:59. Przecenionych zostało ponad 500 pozycji właściwie z każdego gatunku. Coś dla siebie znajdą więc miłośnicy RPG-ów, przygodówek, strategii, jak i fani przygodowych gier akcji. Do tego co godzinę zmieniają się błyskawiczne oferty, zachęcające do częstego odwiedzania platformy.

Naturalnie najlepiej będzie, gdy samodzielnie pobuszujecie po sklepie, ale od siebie polecamy następujące gry: