Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2014, 19:12

autor: Ender

The Crew – startują otwarte testy beta

Posiadacze konsol Xbox One i PlayStation 4 mogą od dziś wziąć udział w otwartych testach beta wyścigowej gry The Crew. Zainteresowani tytułem gracze sprawdzą wszystkie kluczowe elementy rozgrywki, zwiedzając przy tym wzdłuż i wszerz wirtualne Stany Zjednoczone.

Premiera gry nastąpi 2 grudnia - The Crew – startują otwarte testy beta - wiadomość - 2014-11-25
Premiera gry nastąpi 2 grudnia

Firma Ubisoft ogłosiła, że właśnie wystartowały otwarte testy gry The Crew. Aby skorzystać z okazji i sprawdzić co ma do zaoferowania nowa wyścigowa produkcja Ubisoftu będziemy musieli się pospieszyć, bowiem dostęp do bety otwarty jest zaledwie do 28 listopada (do godziny 21 czasu polskiego). Testy przygotowane zostały wyłącznie dla posiadaczy Xboksów One i PlayStation 4, tak więc właściciele pecetów oraz Xboksów 360 muszą obejść się smakiem i poczekać do oficjalnej premiery, która w Polsce wyznaczona została na 2 grudnia.

Testowy klient The Crew dostępny jest z poziomu wirtualnych sklepów Xboksa i PlayStation. Oferuje on podobny zakres opcji i elementów rozgrywki, które pojawiły się w zamkniętej becie. Produkcja udostępnia graczom wszystkie pięć regionów Stanów Zjednoczonych, wchodzących w skład pełnej wersji gry. Punktowane misje, wyścigi i wyzwania dostępne są jednak jedynie w dwóch z nich. Swoje umiejętności sprawdzimy na rozległych równinach środkowych stanów USA, a także mocno zurbanizowanym wschodnim wybrzeżu tego kraju. Do naszej dyspozycji oddane zostały dwie kategorie aut: przystosowane do szybkiej jazdy w mieście (Street) oraz na nierównych szutrowych nawierzchniach (Dirt). Poza wyzwaniami singleplayer, w trakcie testów weźmiemy udział w wyścigach wieloosobowych. Warto przypomnieć, że aby skorzystać z zabawy multiplayer musimy opłacić abonament Xbox Live Gold lub PlayStation Plus.

The Crew to gra wyścigowa z otwartym światem będąca debiutanckim projektem francuskiego studia Ivory Tower. W zespole zatrudnionych jest jednak wielu weteranów produkcji tego typu, którzy w Eden Games pracowali nad cyklem Test Drive Unlimited. Tytuł zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360.

  1. Graliśmy w The Crew - samochodowe RPG z otwartym światem
  2. Oficjalna strona gry The Crew