Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2014, 10:36

autor: Renox

The Crew – wyścigowy sandboks debiutuje na polskim rynku

The Crew, sandboksowa gra wyścigowa stworzona przez studio Ivory Tower, debiutuje dzisiaj na światowym, w tym także i polskim, rynku. Omawiana produkcja stworzona została z myślą o PC i konsolach Xbox 360, Xbox One oraz PlayStation 4. W rozwinięciu znajdziecie opublikowany przez Ubisoft premierowy zwiastun tej dobrze prezentującej się samochodówki.

Dzisiaj, tj. 2 grudnia, na światowym, w tym również polskim, rynku pojawiła się sandboksowa gra wyścigowa stworzona przez francuskie studio Ivory Tower – The Crew. Omawiana produkcja oferuje w pełni otwarty świat, pozwalając graczowi na rywalizację z innymi kierowcami na obszarze wirtualnych Stanów Zjednoczonych. Nie brakuje tutaj 10-godzinnej kampanii, bogatych możliwości tuningowania pojazdów, dopracowanych modeli samochodów, rozbudowanych funkcji społecznościowych stanowiących trzon całej zabawy, czy stojącej na dobrym poziomie warstwy audiowizualnej.

Omawianą produkcję kupić możecie między innymi za pośrednictwem Sklepu Gry-OnLine, gdzie poszczególne warianty cenowe w zależności od platformy sprzętowej prezentują się następująco – PC (108,90 zł za edycję zwykłą, 139,99 zł za edycję limitowaną i 168,90 zł za edycję Gold), X360 (178,90 zł), XOne i PS4 (207,90 zł). Z ofertami innych punktów sprzedaży możecie zapoznać się, zerkając na umieszczony wyżej panel naszej porównywarki cenowej.

The Crew debiutuje na rynku. - The Crew – wyścigowy sandboks debiutuje na polskim rynku - wiadomość - 2014-12-02
The Crew debiutuje na rynku.
W skrócie o The Crew:
  • Producent: Ivory Tower
  • Wydawca: Ubisoft
  • Platformy: PC, X360, XOne, PS4
  • Gatunek: sandboksowa gra wyścigowa
  • Premiera: 2 grudnia 2014
  • Wersja językowa: polska (napisy)

Zazwyczaj w tym miejscu mowa jest o pierwszych recenzjach. Tym razem sytuacja prezentuje się nieco inaczej, ponieważ wydawca, firma Ubisoft, nie wyraził zgody na publikowanie wrażeń związanych z omawianym tytułem przed premierą. Wszystko dlatego, iż trzon rozgrywki opiera się w tym przypadku na zabawie wraz ze społecznością innych graczy, a w momencie, kiedy przy grze bawi się stosunkowo niewielka liczba odbiorców, ocena może nie być do końca wiarygodna i wystarczająco kompletna. Pierwsze recenzje The Crew bez wątpienia pojawią się na dniach (niewykluczone, że nawet dzisiaj), jednak, aby otrzymać jak najbardziej rzetelny obraz całości, zalecamy wstrzymać się z lekturą tych wcześniejszych tekstów i poczekać na publikację innych materiałów.

Poniżej zamieszczamy premierowy zwiastun gry: