Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2016, 18:28

autor: Góral

The Crew kolejną darmową grą Ubisoftu

Firma Ubisoft ujawniła kolejny tytuł, który otrzymamy za darmo w ramach obchodów 30. urodzin francuskiego wydawcy. Od 14 września gracze komputerowi będą mogli pobrać wyścigowe The Crew.

W związku z 30. rocznicą założenia firmy Ubisoft, popularny producent i wydawca gier wideo od kilku miesięcy rozdaje swoje produkcje (niestety tylko na PC). Do tej pory za darmo otrzymaliśmy Prince of Persia: Piaski Czasu, Tom Clancy's Splinter Cell, aktualnie dostaniecie jeszcze Rayman Origins, ale za kilka dni wesoła platformówka zostanie zastąpiona kolejną pozycją. Jak poinformowano na Twitterze, od 14 września pobrać będzie można zręcznościową grę wyścigową The Crew. W porównaniu do wcześniejszych tytułów, które trafiły do akcji, ten jest stosunkowo świeży, gdyż ukazał się na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 i PC-tach w grudniu 2014 roku. Do tego jest to całkiem udana produkcja, więc możemy się tylko cieszyć. Jeżeli jesteście zainteresowani, to nie zapomnijcie zajrzeć w połowie miesiąca na stronę Ubisoft Club (link poniżej) lub do zakładki „Ubi 30” w aplikacji Uplay.

The Crew kolejną darmową grą Ubisoftu - ilustracja #1
The Crew kolejną darmową grą Ubisoftu - ilustracja #2

The Crew to zręcznościowa gra wyścigowa stworzona przez studio Ivory Tower, którego większa część pracowników pochodzi z ekipy Eden Games odpowiedzialnej za cykl Test Drive Unlimited. W produkcji bierzemy oczywiście udział w rozmaitych zawodach, które same w sobie nie różnią się specjalnie od tego, co znajduje się w konkurencyjnych projektach. Deweloperzy postawili jednak na aspekty społecznościowe oraz udostępnili duży, otwarty na eksplorację obszar.

Tytuł doczekał się w 2015 roku dodatku Wild Run, a w listopadzie bieżącego roku otrzyma kolejne rozszerzenie zatytułowane Calling All Units. Znajdziemy w nim minikampanię, w której wcielimy się policjantów oraz specjalny tryb pościgów.