Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiMMOPCPS4XONE
Okładka The Crew: Calling All Units (PC)

The Crew: Calling All Units

Kolejne rozszerzenie do samochodowej gry MMO, stworzonej przez zespół Ivory Tower. Tym razem deweloperzy przygotowali składającą się z dwunastu misji minikampanię, w której możemy stanąć po drugiej stronie barykady i wcielić się w funkcjonariuszy policji.

To jest dodatek do gry The Crew.

Wyścigi | samochodowe | sandbox | multiplayer | policyjne | kooperacja

The Crew: Calling All Units stanowi drugie duże rozszerzenie do The Crew – wydanej w 2014 roku gry wyścigowej MMO, której akcja toczy się w otwartym świecie obejmującym całe Stany Zjednoczone. Tak jak w przypadku „podstawki”, za opracowanie wersji na platformę PC, PS4 i XONE odpowiada studio Ivory Tower, które należy do firmy Ubisoft.

Mechanika

Dodatek Calling All Units pozwala graczom stanąć po stronie policji. W toku wprowadzonej w DLC pobocznej minikampanii fabularnej (składającej się z 12 misji) gracze otrzymują możliwość zdobycia niedostępnych wcześniej samochodów, które można przerobić z myślą o nowej specyfikacji – policyjnej.

Do tego dochodzi świeża aktywność w postaci pościgów z udziałem graczy. Od zmagań ze stróżami prawa, które były obecne w grze wcześniej, różnią się one tym, że ich uczestnicy mają do dyspozycji specjalne gadżety i umiejętności. Przykładowo, użytkownicy zasiadający za kierownicą radiowozów mogą wystrzeliwać ładunki EMP i wzywać wsparcie z powietrza, zaś ich „ofiary” mają do dyspozycji granaty błyskowe i nieskończone nitro.

Inne informacje

Co ciekawe, nie trzeba kupować The Crew: Calling All Units, by cieszyć się pościgami w opisanej wyżej rozszerzonej postaci na platformie PC, PS4 i XONE. Brać w nich udział jako „zwierzyna” mogą również posiadacze samej podstawowej wersji gry – dopiero chęć stanięcia po drugiej stronie barykady wymusza nabycie dodatku (to samo dotyczy dostępu do nowych samochodów, misji fabularnych etc.).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena gry 8 / 10 na podstawie 38 ocen czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 5,8 / 10 na podstawie 50 głosów czytelników.

Gry podobne do The Crew: Calling All Units

Klasyfikacja PEGI The Crew: Calling All Units

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe The Crew: Calling All Units

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core 2 Quad Q9300 2.5 GHz/AMD Phenom II X4 945 3 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 580/Radeon HD 6950 lub lepsza, 30 GB HDD, Windows 8/8.1 64-bit
Minimalne: Intel Core 2 Quad Q9300 2.5 GHz/AMD Phenom II X4 945 3 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 5870 lub lepsza, 30 GB HDD, Windows 7(SP1)/8.1 64-bit

The Crew: Calling All Units – drugi duży dodatek do wyścigowego sandboksu Ubisoftu
The Crew: Calling All Units – drugi duży dodatek do wyścigowego sandboksu Ubisoftu

wiadomość17 sierpnia 2016

Podczas targów gamescom firma Ubisoft zapowiedziała drugi duży dodatek do sandboksowej gry wyścigowej The Crew, zatytułowany Calling All Units. Gracze dostaną w nim możliwość dołączenia do sił policji.

PC
PS4
XONE