Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2016, 14:46

autor: Draug

The Crew: Calling All Units – drugi duży dodatek do wyścigowego sandboksu Ubisoftu

Podczas targów gamescom firma Ubisoft zapowiedziała drugi duży dodatek do sandboksowej gry wyścigowej The Crew, zatytułowany Calling All Units. Gracze dostaną w nim możliwość dołączenia do sił policji.

The Crew: Calling All Units w skrócie:
  • Co to jest: drugi duży dodatek do The Crew – sandboksowej gry wyścigowej od studia Ivory Tower i firmy Ubisoft
  • Co wprowadzi: minikampanię fabularną po stronie policji, nowe samochody ze specyfikacją policyjną, pościgi między graczami
  • Data premiery: 29 listopada 2016 r.
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne

Choć od ponad pół roku – mniej więcej od momentu wypuszczenia dużego dodatku Wild Run – w temacie The Crew panuje względna cisza, samochodowy sandboks Ubisoftu ciągle się rozwija. Przed targami E3 studio Ivory Tower świętowało przekroczenie progu 5 milionów graczy, a teraz, przy okazji gamescomu 2016, zapowiedziano kolejne duże rozszerzenie do omawianego tytułu. Będzie nosiło ono tytuł Calling All Units i pozwoli graczom stanąć po stronie policji. W toku pobocznej minikampanii fabularnej, składającej się z 12 misji, gracze otrzymają możliwość zdobycia niedostępnych wcześniej samochodów, które będzie można przerobić z myślą o nowej specyfikacji – policyjnej. Do tego dojdzie świeża aktywność w postaci pościgów z udziałem graczy. Od zmagań ze stróżami prawa obecnych w grze do tej pory będą różniły się one tym, że ich uczestnicy dostaną do dyspozycji specjalne gadżety i umiejętności (np. granaty błyskowe dla uciekinierów).

Co ciekawe, nie trzeba będzie kupować The Crew: Calling All Units, by cieszyć się pościgami. Brać w nich udział jako „zwierzyna” będą mogli również posiadacze samej podstawowej wersji gry – dopiero chęć stanięcia po drugiej stronie barykady wymusi nabycie dodatku (to samo dotyczy dostępu do nowych samochodów).

Drugi dodatek do The Crew trafi do sprzedaży 29 listopada i będzie dostępny dla użytkowników komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One. Nie znamy jeszcze kosztu jego zakupu, ale można się spodziewać, że będzie to dość wysoka kwota, tak jak w przypadku Wild Run (cena sugerowana w dniu premiery wynosiła w tym przypadku ponad 100 zł). Warto jeszcze wspomnieć, że jednocześnie z Calling All Units do sprzedaży trafi The Crew: Ultimate Edition – pakiet zawierający „podstawkę”, przepustkę sezonową do niej i oba duże dodatki (również w nieznanej jeszcze cenie).

Ubisoft robi kolejny krok, by uczynić z The Crew bezpośrednią konkurencję dla serii Need for Speed. - The Crew: Calling All Units – drugi duży dodatek do sandboksowej samochodówki Ubisoftu - wiadomość - 2016-08-17
Ubisoft robi kolejny krok, by uczynić z The Crew bezpośrednią konkurencję dla serii Need for Speed.