Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2016, 16:13

autor: Góral

Champions of Anteria otrzymało wersję demonstracyjną

Jeżeli jesteście zainteresowani grą Champions of Anteria, powstałą na zgliszczach The Settlers: Kingdoms of Anteria, to warto sprawdzić wersję demonstracyjną produkcji, która pojawiła się w Uplay.

Zapowiedziana w kwietniu bieżącego roku gra Champions of Anteria, czyli produkcja powstała na bazie anulowanego The Settlers: Kingdoms of Anteria, doczekała się wersji demonstracyjnej. Znajdziecie ją w aplikacji Uplay, w zakładce „Darmowe gry”. Demo pozwala na zabawę przez dwie godziny, trzema z pięciu dostępnych postaci – rycerzem Vargusem, łuczniczką Nusalą oraz mnichem Anslem. Każdy z herosów dysponuje unikalnymi zdolnościami, a podczas walki możemy skorzystać z aktywnej pauzy. Ponadto w wersji próbnej zwiedzamy dwa środowiska – Greenland i Desert – oraz wykonujemy rozmaite misje polegające na obronie własnych terenów lub przejmowaniu tych należących do wroga. Dodatkowo w przerwach między kolejnymi zadaniami można szkolić herosów i wykuwać nowe bronie.

Jeżeli więc jesteście ciekawi, jak w rzeczywistości wypada nowa produkcja studia Blue Byte Software, to z pewnością warto sprawdzić demo – zwłaszcza że to dość specyficzna gra, która nie wszystkim się spodoba, o czym zresztą pisaliśmy w naszej niedawnej zapowiedzi. Premiera pełnej wersji Champions of Anteria odbędzie się 30 sierpnia bieżącego roku. Tytuł ukaże się tylko na PC-tach.

Champions of Anteria otrzymało wersję demonstracyjną - ilustracja #2

W Champions of Anteria będziemy musieli zmierzyć się ze złym czarodziejem i kontrolowaną przez niego armią nieumarłych i innych bestii. W tym celu wykorzystamy możliwości poszczególnych herosów, z których będziemy tworzyć trzyosobowe grupy. Skład drużyny oraz zdolności bohaterów są o tyle ważne, że rozgrywka ma być dość trudna i rzucanie się na grupki przeciwników bez odpowiedniego przygotowania oraz napojów leczniczych może okazać się zwykłym samobójstwem. Celem gry będzie przejmowanie stolic poszczególnych regionów świata, ale jednocześnie trzeba chronić już podbite ziemie, gdyż złe moce będą starały się je odzyskać.

Troje stojących pośrodku bohaterów to postacie, którymi można pokierować w demie Champions of Anteria. - Champions of Anteria otrzymało wersję demonstracyjną - wiadomość - 2016-08-17
Troje stojących pośrodku bohaterów to postacie, którymi można pokierować w demie Champions of Anteria.