Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2016, 22:45

Ubisoft świętuje 30. urodziny, rozdając za darmo swoje gry

Firma Ubisoft świętuje 30-lecie swojego istnienia. Z tej okazji francuski deweloper postanowił udostępnić za darmo 7 swoich produkcji w wersji na PC. Pierwszą z nich jest klasyczna gra akcji Prince of Persia: Piaski czasu.

Konferencja Ubisoftu na targach E3 2016 trwa w najlepsze, ale jeszcze przed jej rozpoczęciem francuski koncern przygotował miłą niespodziankę. Z okazji 30. rocznicy założenia firmy, postanowiono udostępnić za darmo kilka tytułów ze swojego portfolio. Na pierwszy ogień poszło Prince of Persia: Piaski czasu – kultowa gra akcji wydana w 2003 roku, a zarazem nowe wcielenie legendarnej platformówki z 1989 roku. Kolejne tytuły będą udostępniene w następnych miesiącach do końca roku, co daje łącznie 7 różnych produkcji. Oczywiście wymagane jest posiadanie konta Uplay i pobranie stosownej aplikacji, jak również zarejestrowanie się na oficjalnej stronie Ubisoft Club. Wypada też zaznaczyć, że promocja jest ograniczona czasowo, a jednocześnie będzie dostępna tylko jedna pozycja. Niestety, posiadacze konsol muszą obejść się ze smakiem – oferta dotyczy tylko wersji PC.

Kultowe Piaski czasu to pierwszy z tytułów udostępnionych za darmo na 30-lecie francuskiego dewelopera. - Prince of Persia: Piaski czasu  - wiadomość - 2016-06-13
Kultowe Piaski czasu to pierwszy z tytułów udostępnionych za darmo na 30-lecie francuskiego dewelopera.