Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2016, 22:46

Rozbudowana prezentacja Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands podczas E3 2016

Firma Ubisoft zaprezentowała grę Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands podczas swojej konferencji na targach E3 2016. Mamy okazję zobaczyć zarówno nowy zwiastun tej produkcji, jak i długi fragment rozgrywki.

Na pierwszy ogień na konferencji Ubisoftu podczas targów E3 2016 poszedł tytuł, który w ubiegłym roku został zaprezentowany jako ostatni – Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Ta taktyczna gra akcji doczekała się zarówno nowego zwiastuna, przedstawionego z perspektywy jednego z narcos, szefów narkotykowych, jak i pełnoprawnego, długiego fragmentu rozgrywki. Łatwo się domyślić, że większość graczy zapewne bardziej zainteresuje to drugie wideo – i słusznie, bo Wildlands w akcji prezentuje się naprawdę ciekawie. Już samo tło dla rozgrywki jest wyjątkowo interesujące: meksykański kartel Santa Blanca przejmuje uprawy koki w Boliwii i dogaduje się ze skorumpowanym rządem, przejmując faktyczną władzę w całym państwie. Na ten teren zrzucony zostaje gracz: członek jednostki specjalnej, mającej za zadanie powstrzymanie przestępczej organizacji wszelkimi dostępnymi środkami.

Ghost Recon: Wildlands doczekał się w tym roku bardzo rozbudowanej prezentacji. - Rozbudowana prezentacja Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands podczas E3 2016 - wiadomość - 2016-06-14
Ghost Recon: Wildlands doczekał się w tym roku bardzo rozbudowanej prezentacji.

Na przedstawionym fragmencie zadaniem czteroosobowego zespołu (w kooperacji z innymi osobami będziemy mogli ukończyć całą kampanię fabularną) jest najpierw uzyskanie danych na temat miejsca pobytu El Pozolero, speca od pozbywania się zwłok ofiar kartelu, a później sforsowanie jego kryjówki i pojmanie go żywcem. W przeciągu niemal dziesięciominutowego gameplayu możemy więc zobaczyć zarówno zajmowanie pozycji i ciche przekradanie się przez teren rojącego się od bandytów ośrodka, jak i szybki pościg przy użyciu jeepa, motocyklu i helikoptera. Po dynamicznym (może nawet nieco nazbyt dynamicznym) filmiku Ghost Recon: Wildlands zapowiada się na tytuł, który – jeśli tylko Ubisoft nie pogubi się przy tworzeniu kolejnego już ogromnego, otwartego świata – może zyskać sobie grono wiernych miłośników.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
  2. Oglądaj z nami konferencję Ubisoftu na E3
  3. Widzieliśmy grę Ghost Recon: Wildlands – wielka wojna w otwartym świecie

Jakub Mirowski

Jakub Mirowski

Miłośnik gier dla jednego gracza – niby przez lepszy klimat, ale tak naprawdę jest słaby w multi.

więcej