Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2016, 14:49

autor: Góral

Tom Clancy's Splinter Cell od dziś za darmo na PC [Aktualizacja - gra już dostępna]

Dziś rozpocznie się jubileuszowa promocja firmy Ubisoft. Dzięki niej do połowy sierpnia będzie można pobrać za darmo Tom Clancy's Splinter Cell w wersji na komputery osobiste.

AKTUALIZACJA:

Tom Clancy's Splinter Cell jest już dostępne do pobrania. Grę znajdziecie w aplikacji Uplay oraz w tym miejscu.

Kilka dni temu informowaliśmy, że wkrótce gra Tom Clancy's Splinter Cell w wersji PC będzie rozdawana za darmo w ramach obchodów trzydziestolecia istnienia firmy Ubisoft. Promocja rozpocznie się dziś (w momencie pisania niniejszej wiadomości produkcja nie była jeszcze dostępna). Niemniej warto od czasu do czasu zajrzeć w to miejsce lub wejść w zakładkę „Ubi 30” w programie Uplay, by sprawdzić czy słynna skradanka nie została już udostępniona. Będzie można ją pobrać bez ponoszenia kosztów do połowy sierpnia i wtedy też na jej miejsce wskoczy kolejny, nieznany jeszcze tytuł. Natomiast w ostatnich tygodniach mogliście załapać się na Prince of Persia: Piaski Czasu.

To Ubisoft obchodzi 30. urodziny, ale prezenty rozdaje graczom. - Tom Clancy's Splinter Cell od dziś za darmo na PC [Aktualizacja - gra już dostępna] - wiadomość - 2016-07-13
To Ubisoft obchodzi 30. urodziny, ale prezenty rozdaje graczom.

Tom Clancy's Splinter Cell to jedna z najbardziej uznanych produkcji w dorobku firmy Ubisoft. Wydany w 2002 roku projekt z miejsca stał się jedną z najlepszych skradanek i najpopularniejszych gier na pierwszego Xboksa. Tytuł opowiada o przygodach weterana wojennego Sama Fishera, który został najęty przez NSA do pracy w nowej komórce organizacji – Third Echelon. Żołnierz zostaje wysłany na misję do Tbilisi, gdzie ma zbadać sprawę zniknięcia dwóch agentów CIA. Na miejscu okazuje się, że jest to dopiero początek dużo większych problemów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tom Clancy's Splinter Cell

Tom Clancy's Splinter Cell