Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2016, 14:49

autor: Góral

Tom Clancy's Splinter Cell od dziś za darmo na PC [Aktualizacja - gra już dostępna]

Dziś rozpocznie się jubileuszowa promocja firmy Ubisoft. Dzięki niej do połowy sierpnia będzie można pobrać za darmo Tom Clancy's Splinter Cell w wersji na komputery osobiste.

AKTUALIZACJA:

Tom Clancy's Splinter Cell jest już dostępne do pobrania. Grę znajdziecie w aplikacji Uplay oraz w tym miejscu.

Kilka dni temu informowaliśmy, że wkrótce gra Tom Clancy's Splinter Cell w wersji PC będzie rozdawana za darmo w ramach obchodów trzydziestolecia istnienia firmy Ubisoft. Promocja rozpocznie się dziś (w momencie pisania niniejszej wiadomości produkcja nie była jeszcze dostępna). Niemniej warto od czasu do czasu zajrzeć w to miejsce lub wejść w zakładkę „Ubi 30” w programie Uplay, by sprawdzić czy słynna skradanka nie została już udostępniona. Będzie można ją pobrać bez ponoszenia kosztów do połowy sierpnia i wtedy też na jej miejsce wskoczy kolejny, nieznany jeszcze tytuł. Natomiast w ostatnich tygodniach mogliście załapać się na Prince of Persia: Piaski Czasu.

To Ubisoft obchodzi 30. urodziny, ale prezenty rozdaje graczom. - Tom Clancy's Splinter Cell od dziś za darmo na PC [Aktualizacja - gra już dostępna] - wiadomość - 2016-07-13
To Ubisoft obchodzi 30. urodziny, ale prezenty rozdaje graczom.

Tom Clancy's Splinter Cell to jedna z najbardziej uznanych produkcji w dorobku firmy Ubisoft. Wydany w 2002 roku projekt z miejsca stał się jedną z najlepszych skradanek i najpopularniejszych gier na pierwszego Xboksa. Tytuł opowiada o przygodach weterana wojennego Sama Fishera, który został najęty przez NSA do pracy w nowej komórce organizacji – Third Echelon. Żołnierz zostaje wysłany na misję do Tbilisi, gdzie ma zbadać sprawę zniknięcia dwóch agentów CIA. Na miejscu okazuje się, że jest to dopiero początek dużo większych problemów.