Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2016, 20:15

Splinter Cell do pobrania za darmo od 13 lipca

13 lipca Ubisoft umożliwi wszystkim darmowe pobranie kultowej skradanki Splinter Cell. Oferta trwać będzie przez miesiąc. Pierwsza część przygód Sama Fishera to drugi z siedmiu prezentów, jakie deweloper planuje rozdać graczom z okazji swoich trzydziestych urodzin.

Tom Clancy’s Splinter Cell, czyli pierwszą odsłonę kultowej serii skradanek, od 13 lipca będzie można pobrać za darmo. Aby tego dokonać, wystarczy odwiedzić witrynę Ubisoft Clubu, a następnie przypisać grę do swojego konta Uplay. Oferta zakończy się w połowie sierpnia. O wszystkim Ubisoft poinformował z wyprzedzeniem za pośrednictwem swojego Twittera – żeby każdy zdążył się przygotować.

Jego Wysokość Król Skradanek Sam Fisher przypomni o sobie już w następną środę. - Splinter Cell do pobrania za darmo od 13 lipca - wiadomość - 2016-07-07
Jego Wysokość Król Skradanek Sam Fisher przypomni o sobie już w następną środę.

Poprzez oddanie kultowej skradanki w ręce graczy za darmo Ubisoft kontynuuje świętowanie 30 lat swojego istnienia w branży elektronicznej rozrywki. Pierwszym udostępnionym w ramach tej symbolicznej promocji tytułem była legendarna gra akcji Prince of Persia: Piaski Czasu, którą wciąż jeszcze możecie „złapać” za darmo, udając się na wspomnianą stronę Ubisoft Clubu. W sierpniu ujawniony zostanie natomiast kolejny darmowy tytuł, a po nim – we wrześniu – następny. Oferty przewijać się będą w ten sposób aż do grudnia bieżącego roku.

Splinter Cell do pobrania za darmo od 13 lipca - ilustracja #2

Splinter Cell zadebiutował na rynku w 2002 roku i niemal natychmiast okrzyknięto go czołowym przedstawicielem gatunku. Recenzentów gry urzekło przede wszystkim bezwzględne postawienie na przemyślane działanie w ukryciu i gęsty klimat politycznej intrygi. Sam Fisher – protagonista produkcji: tajny agent pracujący na zlecenie NSA, aby przeciwdziałać zagrożeniom wymierzonym w bezpieczeństwo USA – szybko stał się symbolem nie tylko serii, ale i – ze swoim charakterystycznym noktowizorem – skradanek jako takich.