Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 lipca 2016, 09:40

autor: Entelarmer

Filmowy Tomb Raider w 2018 roku

Twórcy trzeciego filmu opartego na serii Tomb Raider ujawnili datę premiery swojego dzieła. Jak donosi serwis The Hollywood Reporter, na kinową odsłonę przygód Lary Croft poczekamy do 16 marca 2018 roku.

Od ponad trzech lat wiemy o pracach nad trzecią ekranizacją serii Tomb Raider, ale przez ten czas nie poznaliśmy praktycznie żadnych szczegółów na jej temat. Można było więc przypuszczać, że – jak pisaliśmy poprzednio – na film poczekamy przynajmniej do 2017 roku albo i dłużej, do 2018 roku. Firmy Warner Bros. oraz MGM potwierdziły tę drugą wersję, ujawniając przewidywaną datę premiery. Jak donosi serwis The Hollywood Reporter, trzeci kinowy Tomb Raider ma zadebiutować 16 marca 2018 roku. Tym samym film zajął miejsce wcześniej zarezerwowane dla niezapowiedzianej produkcji z komiksowego uniwersum DC. Oczywiście ponownie nie podzielono się żadnymi nowymi informacjami.

Przypomnijmy, że za reżyserię odpowiada Roar Uthaug [Fala (2015), Hotel zła (2006)], zaś w rolę kultowej pani archeolog wcieli się Alicia Vikander [Oskar za Dziewczynę z portretu). Sam film ma wzorować się na Tomb Raiderze z 2013 roku, z Larą Croft stawiającą swoje pierwsze kroki w archeologii ekstremalnej. Pozostaje czekać i mieć nadzieję, że tym razem doczekamy się ekranizacji gry, która zostanie ciepło przyjęta tak przez krytyków, jak i publiczność.

Na trzeci film z Larą Croft poczekamy do wiosny 2018 roku. - Filmowy Tomb Raider w 2018 roku - wiadomość - 2016-07-08
Na trzeci film z Larą Croft poczekamy do wiosny 2018 roku.