Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 stycznia 2016, 14:13

Wieści ze świata (SW Battlefront III, Shenmue III, Life is Strange, The Crew, Anno 2205, PS Store) 21/1/2016

Dziś piszemy m.in. o wycieku grywalnej wersji Star Wars: Battlefront III na X360, dwóch nowych screenach z Shenmue III, sprzedaży gier w PlayStation Store w 2015 roku oraz aktualizacjach i darmowych DLC do Life is Strange, The Crew: Wild Run i Anno 2205. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wyciekł grywalny build anulowanego Star Wars: Battlefront III

ProtoFaggot, użytkownik 4chana podający się za miłośnika prototypów gier, podzielił się ze światem grywalnym buildem skasowanej strzelanki sieciowej Star Wars: Battlefront III od studia Free Radical. Jest to wersja na Xboksa 360, która do działania wymaga konsoli przerobionej z użyciem RGLoadera lub oryginalnego development kitu X360. Udostępniony build zawiera 25 map do przetestowania… i oczywiście wiele niedoróbek. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym adresem, natomiast tutaj możecie zobaczyć krótki gameplay zamieszczony przez ProtoFaggota na dowód autentyczności jego znaleziska.

Ekran startowy buildu Battlefronta III, który wyciekł – kolejny dowód od ProtoFaggota. - Wieści ze świata (SW Battlefront III, Shemue III, Life is Strange, The Crew, Anno 2205, PS Store) 21/1/2016 - wiadomość - 2016-01-21
Ekran startowy buildu Battlefronta III, który wyciekł – kolejny dowód od ProtoFaggota.

Rankingi hitów PlayStation Store w 2015 roku

Firma Sony podsumowała wyniki dystrybucji cyfrowej w sklepie PlayStation Store za cały 2015 rok. Opublikowano odrębne zestawienia hitów sprzedaży dla Europy i Ameryki Północnej – pełne ich listy (z podziałem na platformy sprzętowe oraz pełne gry i dodatki) znajdziecie pod powyższymi linkami, natomiast poniżej prezentujemy po 10 europejskich i amerykańskich bestsellerów na PlayStation 4:

#

Europa

Ameryka Północna

1.

Destiny: The Taken King

Call of Duty: Black Ops III

2.

Call of Duty: Black Ops III

Grand Theft Auto V

3.

FIFA 16

Minecraft

4.

Minecraft

Star Wars: Battlefront

5.

Grand Theft Auto V

Fallout 4

6.

Battlefield 4

Destiny

7.

Rocket League

Wiedźmin 3: Dziki Gon

8.

Star Wars: Battlefront

Mortal Kombat X

9.

Need for Speed

The Elder Scrolls Online

10.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Bloodborne

Dwa nowe screeny z Shenmue III

W ramach przedsmaku przed drugą edycją konferencji MAGIC (Monaco Anime Game International Conferences), która odbędzie się 27 lutego i będzie gościć Yu Suzukiego, organizatorzy w imieniu studia Ys Net podzielili się dwoma nowymi screenami z wczesnej wersji wyczekiwanego Shenmue III (możecie je zobaczyć poniżej). Obecny rekordzista Kickstartera zmierza na PC i PS4, a jego premiera jest wstępnie planowana na końcówkę 2017 roku.

Wieści ze świata (SW Battlefront III, Shemue III, Life is Strange, The Crew, Anno 2205, PS Store) 21/1/2016 - ilustracja #2
Wieści ze świata (SW Battlefront III, Shemue III, Life is Strange, The Crew, Anno 2205, PS Store) 21/1/2016 - ilustracja #3

Life is Strange – komentarz dewelopera jako darmowe DLC

Przedwczoraj na rynek amerykański trafiła limitowana edycja pudełkowa przygodówki Life is Strange (w Polsce zadebiutuje jutro), wzbogacająca oryginał o komentarz dewelopera, czyli wywiad z twórcami ze studia Dontnod, w którym przedstawiono kulisy produkcji. Nieoczekiwanie firma Square Enix wypuściła ów bonus również jako darmowe DLC dla posiadaczy cyfrowych wydań omawianej gry na PC i XOne. Użytkownicy konsol X360, PS3 i PS4 dostaną je 25 stycznia.

The Crew: Wild Run z pierwszą dużą aktualizacją

Studio Ivory Tower wypuściło pierwszą dużą aktualizację z nową zawartością do samochodówki The Crew z dodatkiem Wild Run. Przede wszystkim dodano rozbudowany tryb fotograficzny i zwiększono szansę na wygranie ekskluzywnego pojazdu w wyzwaniach The Summit na koniec miesiąca, wprowadzając modyfikatory za różne dokonania graczy. Ponadto 25 stycznia zostanie odblokowany nowy rodzaj zawodów, polegający na przejeżdżaniu przed radarami z jak najwyższą prędkością (Speed Trap). Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Anno 2205 otrzymało darmowe DLC Wildwater Bay

Studio Blue Byte wypuściło pierwsze, bezpłatne DLC do strategii ekonomicznej Anno 2205. Dodatek nazywa się Wildwater Bay i rozszerza ziemską mapę w strefie klimatów umiarkowanych o nowe sektory – podgórze i wybrzeże. Wraz z tym ostatnim pojawia się wątek opuszczonych podwodnych miast, powiązany z grą Anno 2070. Dodatek jest częścią patcha 1.3 – więcej informacji o zawartości DLC i poprawkach wprowadzonych w łatce znajdziecie tutaj.

Wieści ze świata (SW Battlefront III, Shemue III, Life is Strange, The Crew, Anno 2205, PS Store) 21/1/2016 - ilustracja #4

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: