Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 listopada 2014, 11:30

The Crew - w przyszłym tygodniu odbędą się otwarte beta testy

Firma Ubisoft poinformowała, że w przyszłym tygodniu zostanie zorganizowana krótka otwarta beta gry wyścigowej The Crew. Przy okazji wypuszczono również ponad siedmiominutowy materiał video dokładnie omawiający ten projekt.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy firma Ubisoft zorganizowała kilka rund zamkniętych testów gry wyścigowej The Crew. Teraz, gdy do premiery pozostały już niecałe dwa tygodnie, wydawca podjął decyzję o uruchomieniu ostatniej bety, która tym razem będzie miała charakter otwarty. Zabawa odbędzie się w dniach 25-27 listopada i wezmą w niej udział osoby posiadające Xboksa One lub PlayStation 4. Niestety, posiadacze pecetów i Xboksów 360 będą musieli obejść się smakiem.

W otwartych testach dostępne będą misje i wyścigi z rejonów wschodniego wybrzeża oraz środkowego zachodu Stanów Zjednoczonych. Nie zabraknie okazji do odwiedzenia także innych lokacji, ale je będziemy mogli jedynie podziwiać podczas jazdy. Warto wspomnieć, że do tej pory grę wypróbowało ponad milion osób.

The Crew to gra wyścigowa z otwartym sandboksowym światem, który swoim zakresem obejmuje całe Stany Zjednoczone. Za projektem stoi nowe studio Ivory Tower, ale pracujący w nim ludzie nie są żółtodziobami. Firmę założyła bowiem grupa deweloperów, którzy wcześniej w zespole Eden stworzyli cykl Test Drive Unlimited.

Przypomnijmy na koniec, że The Crew zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, a polska premiera gry odbędzie się 2 grudnia tego roku.