Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 24 sierpnia 2009, 14:21

Światowy Finał konkursu BUZZ 25 sierpnia

W ostatnim tygodniu wakacji w hiszpańskim mieście Buñiol odbędzie się Światowy Finał Konkursu BUZZ!. Wezmą w nim udział najlepsi zawodnicy z 14 krajów, w tym Polski. Reprezentować nas będzie Andrzej „Andy” Hołub – zwycięzca polskich eliminacji w grze BUZZ! Polskie Łamigłówki, które odbyły się 11 lipca w Salonie Sony Style w C.H Arkadia w Warszawie.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

W ostatnim tygodniu wakacji w hiszpańskim mieście Buniol odbędzie się Światowy Finał Konkursu BUZZ!. Wezmą w nim udział najlepsi zawodnicy z 14 krajów, w tym Polski. Reprezentować nas będzie Andrzej „Andy” Hołub – zwycięzca polskich eliminacji w grze BUZZ! Polskie Łamigłówki, które odbyły się 11 lipca w Salonie Sony Style w C.H Arkadia w Warszawie.

Nasz zawodnik ma o co walczyć. Zwycięzca Światowego Finału Konkursu BUZZ! otrzyma nie tylko samochód MINI Cooper Clubman, ale także prestiżowy rzut pierwszym pomidorem w dorocznej bitwie Tomatina. Aby uzyskać tytuł BUZZ! World Champion 2009 trzeba pokonać aż 13 przeciwników z 13 krajów Europy (Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Francji, Niemiec, Holandii, Norwegii, Portugalii, Hiszpanii, Szwajcarii, Szwecji i Anglii). Nie będzie więc łatwo.

Światowy Finał konkursu BUZZ 25 sierpnia  - ilustracja #1

Gracze - jak zwykle w grze BUZZ! - będą musieli wykazać się ogromną wiedzą, ale także zdolnościami taktycznymi i zręcznością. Finał w Buniol ma jak najbardziej oddawać atmosferę panującą w grze. Szczególnie efektownie zapowiadają się „rzuty ciastem pomidorowym” i kąpiel w „zbiorniku z mazią”, które poprzedzą wyeliminowanie kolejnego zawodnika.

BUZZ! Polskie Łamigłówki to nie tylko gra, ale przede wszystkim dobra zabawa, co podkreślają wszyscy uczestnicy. Pomimo ostrej rywalizacji o nagrody, podczas polskich eliminacji panował duch zdrowego, sportowego współzawodnictwa. W hiszpańskim Buniol na pewno będzie równie przyjemnie i emocjonująco.

Trzymajmy kciuki za naszego zawodnika!