Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2011, 09:33

autor: Marek "DogGhost" Oramus

Strategie od firmy Paradox oraz Star Wars Collection przecenione na Steamie

W drugim dniu promocji tytułów z katalogu firmy Paradox przeceniono premierową grę Sengoku, a także inne strategie dostępne w ofercie tego wydawcy. Dodatkowo obniżono na czas weekendu cenę pakietu Star Wars Collection.

Od środy do niedzieli trwa na platformie dystrybucji elektronicznej Steam akcja promocyjna związana z tytułami wydawanymi przez firmę Paradox Interactive. W drugim dniu przeceniono grę Sengoku oraz szereg innych strategii. Natomiast z okazji rozpoczynającego się weekendu przygotowano specjalną ofertę dla miłośników Gwiezdnych Wojen.

Strategie od firmy Paradox oraz Star Wars Collection przecenione na Steamie - ilustracja #1

Sengoku to najnowsza gra firmy Paradox, która wczoraj miała swoją premierę na platformie Steam. Pod względem mechaniki opiera się na podobnych założeniach, co seria Europa Universalis. Tym razem gracz wciela się w rolę członka japońskiego klanu, który po wybuchu wojny domowej w 1467 roku stara się zjednoczyć pod swoim panowaniem całe państwo. Cena gry Sengoku została obniżona na jeden dzień o 20% i wynosi obecnie 23,99 euro (ok. 103 zł). Produkcja dostępna jest w angielskiej wersji językowej.

  1. Sengoku na platformie Steam
  2. Katalog firmy Paradox Interactive na Steamie

Oprócz wymienionego tytułu, firma Paradox przeceniła pakiet strategii, który obok wspomnianej serii Europa Universalis obejmuje także Hearts of Iron, Victorię i inne pojedyncze produkcje z tego gatunku. Cena zestawu została zmniejszona o 80% do poziomu 56,99 euro (ok. 245 zł). Prawie wszystkie pozycje wchodzące w skład pakietu można również zakupić pojedynczo o 75% taniej.

Strategie od firmy Paradox oraz Star Wars Collection przecenione na Steamie - ilustracja #2

W ramach tzw. Weekend Deal, na Steamie pojawiła się promocja związana z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Do poniedziałku kompilacja Star Wars Collection kosztuje o 50% mniej, czyli 44,99 euro (ok. 195 zł). Warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do dostępnych w naszym kraju wydań pudełkowych niektórych spośród zawartych w niej produkcji, nie są one dostępne w polskiej wersji językowej. O połowę taniej można wejść także w posiadanie czterech poszczególnych tytułów z tego pakietu: