Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2011, 09:00

autor: DogGhost

Promocja tytułów z katalogu firmy Paradox Interactive na Steamie

Na platformie Steam rozpoczęła się pięciodniowa promocja na gry wydane przez firmę Paradox. Dzisiaj można zakupić w okazyjnej cenie między innymi produkcję Cities in Motion.

Wczoraj wieczorem na platformie dystrybucji elektronicznej Steam rozpoczęła się pięciodniowa promocja tytułów z oferty firmy Paradox Interactive. Oprócz znacznej przeceny pakietu wszystkich gier, codziennie będą się pojawiać nowe obniżki dotyczące poszczególnych produkcji. Pierwszego dnia możecie zakupić zdecydowanie taniej symulator zarządzania miastem Cities in Motion.

Promocja tytułów z katalogu firmy Paradox Interactive na Steamie - ilustracja #1

Cenę tego tytułu obniżono o 75% i obecnie możecie stać się jego posiadaczami za 4,99 euro (ok. 22 zł). W promocji dostępne są również dodatki DLC (z wyjątkiem właśnie wydanego German Cities), za które trzeba zapłacić od 0,74 euro (ok. 3,25 zł) za Metro Stations do 2,49 euro (ok. 11 zł) za Tokyo. Dodatkowo, z okazji tego wydarzenia wszystkie osoby grające w Cities in Motion otrzymały darmową aktualizację, wprowadzającą do gry miasto Monachium. Warto przypomnieć, że niezbędna jest znajomość języka angielskiego, gdyż edycja dostępna na Steamie, w przeciwieństwie do rodzimego wydania pudełkowego, nie posiada polskiej wersji.

Promocja tytułów z katalogu firmy Paradox Interactive na Steamie - ilustracja #2

Gracze, którzy cierpią z powodu nadmiaru gotówki powinni zainteresować się pakietem wszystkich pozycji z oferty firmy Paradox udostępnionych za pośrednictwem platformy Steam. Zestaw obejmuje ponad 90 pozycji, których łączna wartość według standardowych cen wynosi 742,63 euro, czyli blisko 3200 złotych. Do końca tygodnia został on jednak przeceniony o 87% i w związku z tym miłośnicy takich marek jak Europa Universalis, Elven Legacy czy Magicka mogą go nabyć za 99,99 euro (ok. 430 zł). Jeśli jednak zależy Wam tylko na niektórych najważniejszych seriach tego wydawcy, to lepiej wstrzymać się z zakupem, gdyż najprawdopodobniej pojawią się w ramach jednodniowych okazji. Oprócz tego, każda z pozycji wchodzących w skład pakietu jest teraz tańsza o 50%.