Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2011, 18:30

autor: Soviet

Pierwszy zwiastun Max Payne 3

Rockstar opublikował pierwszy zwiastun Max Payne 3. Filmik prezentuje zarys fabuł i elementy rozgrywki, a stworzony został na silniku gry.

Kilka tygodni temu firma Rockstar obiecywała prawdziwy wysyp informacji na temat Max Payne 3. Zdania dotrzymano, szybko pojawiły się informacje o dacie wydanie, którą ustalono na marzec przyszłego roku. Dziś natomiast opublikowano pierwszy zwiastun, stworzony na bazie silnika z gry i prezentujący elementy rozgrywki oraz zarys fabuły.

Max Payne nie ma szczęścia do kobiet. Po kłopotach z Moną, poznaną w pierwszej części serii, bohater znów wplątuje się w aferę z płcią piękną w roli głównej. Max, pozbawiony odznaki i policyjnych przywilejów dostaję pracę w San Paolo, gdzie ma zająć się ochroną pewnej dziewczyny. Niestety, ta zostaje porwana i Payne musi ruszyć z odsieczą.

Wszystko wskazuje na to, że długie oczekiwanie na trzecią cześć przygód Maxa Payne w marcu przyszłego roku dobiegnie końca. Rockstar wiąże z tym tytułem spore nadzieje, co tłumaczy ogromny budżet produkcji (ponad 100 milionów dolarów) oraz ilość zaangażowanych pracowników (oddziały firmy w Vancouver, Nowej Anglii, Londynie i Toronto). Gra ukaże się w trzech wersjach platformowych: Xbox 360, PlayStation 3 oraz PC.