Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2011, 09:55

autor: Marcin "Sarge" Skierski

W najbliższym czasie poznamy wiele nowych informacji na temat gry Max Payne 3

W najbliższych miesiącach powinniśmy spodziewać się dużej dawki informacji na temat gry Max Payne 3. Tak wynika z zapowiedzi firmy Rockstar Games, która jednocześnie udostępniła dwa nowe screeny z produkcji studia Rockstar Vancouver.

Firma Rockstar Games ujawniła, że w najbliższym czasie powinniśmy poznać sporo konkretnych informacji na temat długo oczekiwanej gry Max Payne 3. Przy okazji zaprezentowano dwa nowe screeny z tego tytułu.

Zdjęcia zostały opublikowane na oficjalnej stronie wydawcy. Towarzyszy im adnotacja, że możemy spodziewać się dużej liczby wiadomości o grze w przeciągu kilku najbliższych miesięcy. Z pewnością ucieszy to największych fanów serii, którzy nie są zbytnio rozpieszczani kolejnymi nowinkami dotyczącymi trzeciej części przygód Maxa.

W najbliższym czasie poznamy wiele nowych informacji na temat gry Max Payne 3 - ilustracja #1

Ostatni raz coś więcej na temat gry Max Payne 3 mogliśmy przeczytać w kwietniu bieżącego roku. Wcześniej panowała głucha cisza w temacie, a zamiast jakichkolwiek szczegółów raczeni byliśmy co najwyżej kolejnymi doniesieniami o przesuwanej dacie premiery produkcji studia Rockstar Vancouver.

Max Payne 3 zmierza na pecety, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Wciąż nieznany pozostaje termin wydania tego tytułu, choć ostatnio sporo mówiło się o 1 grudnia bieżącego roku. Trudno jednak uwierzyć w tak optymistyczny scenariusz – w obliczu rzadko pojawiających się wiadomości o grze, bardziej prawdopodobny wydaje się być 2012 rok.

W najbliższym czasie poznamy wiele nowych informacji na temat gry Max Payne 3 - ilustracja #2