Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lutego 2021, 14:00

autor: Adrian "Ness" Piotrowski

Steam Game Festival 2021 - dzisiaj rusza kolejna edycja

Dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się kolejna edycja Steam Game Festival, na której zostaną pokazane wersje demonstracyjne ponad 500 gier.

Dzisiaj o godzinie 19:00 z kolejną edycją rusza Steam Game Festival. Już po raz trzeci Steam oferuje graczom przetestowanie wersji demonstracyjnych gier niezależnych twórców. W tym roku będzie można ograć za darmo ponad 500 dem. Jest to gigantyczny postęp w porównaniu z wiosenną edycją Festiwalu, która odbyła się w marcu 2020 roku – przypominamy, że pokazano na niej nieco ponad 40 gier. Impreza potrwa dokładnie 6 dni i zakończy się 9 lutego o godzinie 19:00.

Taka liczba gier jest zatrważająca i wielu graczy może czuć się przytłoczona wyborem, ale na szczęście z pomocą przychodzi Steam, który podzielił wszystkie produkcje na kilka kategorii oraz w każdej z nich wybrał parę najciekawszych pozycji. Lista gier, na które warto rzucić okiem, dostępna jest poniżej. Wszystkie gry będzie można pobrać na oficjalnej stronie festiwalu.

Akcja

Przygodowe

Horror

Platformowe

Logiczne

RPG

Sportowe/Wyścigi

VR

  • Battle Blocks
  • Rhythm of the Universe: Ionia
  • Operation Armstrong
  • Blunt Force
  • Desolatium

Visual Novel

Strategiczne

Tegoroczny Steam Game Festival będzie trzecią edycją. Pierwsza odbyła się w grudniu 2019 roku przy okazji gali rozdania nagród The Game Awards, a druga w marcu 2020 roku.