Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 października 2016, 17:48

autor: Góral

Sony na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 - m.in. Horizon Zero Dawn, Gran Turismo Sport i PlayStation VR

Poznaliśmy szczegóły związane z kolejnym dużym wystawcą na T-Mobile Warsaw Games Week 2016. Firma Sony Interactive Entertainment Polska udostępni w swojej strefie grywalne wersje Horizon Zero Dawn i Gran Turismo Sport oraz około 50 stanowisk z PlayStation VR.

W przyszłym tygodniu w Warszawie odbędą się targi gier wideo T-Mobile Warsaw Games Week. W ostatnich dniach informowaliśmy Was o atrakcjach szykowanych przez firmy Microsoft, Cenega i Ubisoft. Natomiast na zakończenie tygodnia poznaliśmy szczegóły związane ze strefą PlayStation.

Sony na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 - m.in. Horizon Zero Dawn, Gran Turismo Sport i PlayStation VR - ilustracja #1

Strefa PlayStation na T-Mobile Warsaw Games Week

Firma Sony Interactive Entertainment Polska będzie mieć ogromną strefę PlayStation liczącą ponad 1200 metrów kwadratowych. Nie to jest jednak najważniejsze, lecz gry, których również nie zabraknie. Największymi atrakcjami będą prawdopodobnie grywane wersje nadchodzących Horizon Zero Dawn, Gravity Rush 2 oraz Gran Turismo Sport. W ostatnim przypadku produkcja prezentowana ma być na specjalnych stanowiskach – kokpicie Thrustmaster T300 Ferrari Alcantara oraz podobnym urządzeniu od Wheel Stand Pro. Ponadto po raz pierwszy w Polsce będzie można powalczyć w trybie wieloosobowym Call of Duty: Infinite Warfare. Nie zabraknie również sprzętu sygnowanego marką PlayStation, w tym gogli rzeczywistości rozszerzonej PlayStation VR (zapisy na testy rozpoczną się 10 października) oraz PlayStation 4 Pro.

Wybrane gry na PlayStation VR:

Pozostałe atrakcje

Oprócz możliwości pogrania i przetestowania sprzętu PlayStation, organizowane będą także inne atrakcje, w tym konkursy, w których codziennie będzie do wygrania jeden egzemplarz PlayStation VR. Sony Interactive Entertainment Polska przygotuje też strefę chill-out oraz rozmaite turnieje, w tym ten w grę Pro Evolution Soccer 2017 (szczegóły dotyczące zapisów i regulaminu znajdziecie tutaj), z główną nagrodą w postaci PlayStation 4 Pro (wysyłka nagrody w dni u premiery urządzenia).

Zapraszamy także na nasze stoisko!

Po raz pierwszy w 15-letniej historii serwisu będziemy także wystawcami na targach z grami. Na stoisku GRY-OnLine.pl będziecie mogli poznać kulisy naszej pracy oraz przybić piątkę i pogadać z większością ekipy. Do Waszej dyspozycji będą Mateusz „Arasz” Araszkiewicz, Grzegorz „Gambrinus” Bobrek, Jordan Dębowski, Szymon „Hed” Liebert, Łukasz „Verminus” Malik, Michał „Elessar” Mańka, Kacper Pitala, Krystian „UV” Smoszna oraz Adam „WildCamel” Zechenter. Jeżeli chcecie porozmawiać na temat naszych aktualnych ofert pracy, będzie po temu doskonała okazja.

Ponadto na scenie odbędą się przedpremierowe pokazy gier oraz spotkania z deweloperami. Będziemy mieli dla Was także sporo konkursów i prezentów.

W najbliższym tygodniu ogłosimy pełny program atrakcji w naszej strefie – odwiedzajcie newsroom oraz twitter.com/golpl, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi T-Mobile WGW.

Sony na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 - m.in. Horizon Zero Dawn, Gran Turismo Sport i PlayStation VR - ilustracja #4

O T-Mobile Warsaw Games Week

T-Mobile Warsaw Games Week 2016 to jedyne targi konsumenckie, które skupiają najważniejszych wydawców i dystrybutorów gier w Polsce. Dla odwiedzających hale EXPO XXI w Warszawie przygotowano najbardziej oczekiwane przedpremierowe tytuły Cenegi, Microsoftu, Sony Computer Entertainment oraz Ubisoftu. Ponadto wśród wystawców znajdują się takie firmy jak CD PROJEKT RED, CI GAMES, IMGN.PRO, Jujubee, QLOC i Toucan Studio.

Oprócz pozycji takich jak: Dishonored 2, Sniper Elite 4, Gears of War 4, Dead Rising 4, Horizon Zero Dawn, Gran Turismo Sport, Watch Dogs 2, South Park: The Fractured But Whole, Gwint: Wiedźmińska gra karciana czy Sniper: Ghost Warrior 3 na ponad 50 stanowiskach będzie można przetestować PlayStation VR oraz zagrać na PlayStation 4 Pro. To oczywiście tylko wybrane gry i atrakcje – więcej informacji znajdziecie w naszym podsumowaniu konferencji, na której ujawniono program T-Mobile Warsaw Games Week 2016.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 13 – 16 października 2016 w hali EXPO XII w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Ceny biletów rozpoczynają się już od 30 zł, a można je nabyć za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.