Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2016, 13:39

autor: Góral

Cenega na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 - Dishonored 2, Sniper Elite 4 i Final Fantasy XV [aktualizacja]

Wczoraj dowiedzieliśmy się, jakie atrakcje szykuje firma Microsoft na targi T-Mobile Warsaw Games Week 2016, a dziś poznaliśmy plan Cenegi. Polski dystrybutor pojawi się w stolicy m.in. z grami Dishonored 2, Sniper Elite 4 i Final Fantasy XV.

AKTUALIZACJA:

Firma Bandai Namco Entertainment uznała nadchodzące zmagania w Tekkena 7 za oficjalny turniej kwalifikacyjny do Turnieju Żelaznej Pięści w Tokio. Szczegóły znajdziecie w dziale „Turniej Tekken 7”.

Wczoraj podaliśmy rozpiskę atrakcji, które będą czekać na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 w strefie Xbox. Dziś przyszedł czas na kolejnego dużego wystawcę – firmę Cenega. Polski dystrybutor współpracuje z wieloma światowymi wydawcami, więc na jego terytorium, liczącym ponad 1000 metrów kwadratowych i 100 stanowisk do grania, będzie się działo.

Wizualizacja stoiska Cenegi / Źródło: informacja prasowa. - Cenega na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 - Dishonored 2, Sniper Elite 4 i Final Fantasy XV - wiadomość - 2016-10-10
Wizualizacja stoiska Cenegi / Źródło: informacja prasowa.

Cenega na T-Mobile Warsaw Games Week

Największą atrakcją będą oczywiście gry – pobawimy się m.in. Final Fantasy XV i Resident Evil VII: Biohazard w wersji na PlayStation VR. Oprócz tego będzie można kupić ubrania i akcesoria marki Good Loot, zorganizowane zostaną rozmaite konkursy, turniej w Tekkena 7 (zwycięzcy eliminacji otrzymają darmowe wejściówki na ostatni dzień T-Mobile Warsaw Games Week), a także spotkania ze znanymi osobami, w tym Patrykiem „ROJO” Rojewskim, Robertem „Hardkorowym Koksem” Burneiką oraz modelkami Olą Ciupą i Pauliną Tumalą. Wszystkie szczegóły prezentujemy poniżej.

Gry

Dodatkowe atrakcje

Czwartek

 • Resident Evil 7 – prezentacja na scenie z okazji premiery PlayStation VR
 • Tekken 7 – eliminacje do turnieju
 • konkursy na scenie

Piątek

 • spotkanie ze znanym Youtuberem Patrykiem „ROJO” Rojewskim na scenie
 • NBA 2K17 – występ raperów Dwa Sławy x Mielzky z utworem „Sie Gra, Sie Ma”
 • NBA 2K17 – pokaz zespołu Cheerleaders Gdynia
 • QLOC – „Nieustraszeni pogromcy błędów i niepoprawni marzyciele, czyli o karierze w branży gier wideo
 • Tekken 7 – eliminacje do turnieju
 • konkursy na scenie

Sobota

 • Good Loot & PlayStatsion Plus Cosplay 2016
 • WWE 2K17 – spotkanie z Robertem „Hardkorowym Koksem” Burneiką oraz modelkami Olą Ciupą i Pauliną Tumalą
 • Sniper Elite 4 – prezentacja na żywo gry na scenie, przeprowadzona przez przedstawiciela światowego wydawcy gry
 • NBA 2K17 – pokaz zespołu Cheerleaders Gdynia
 • Tekken 7 – eliminacje do turnieju
 • konkursy na scenie

Niedziela

 • finały turnieju Tekkena 7
 • NBA 2K17 – pokaz zespołu Cheerleaders Gdynia
 • Muve.pl – rozstrzygnięcie konkursu z PlayStation VR
 • QLOC – „Nieustraszeni pogromcy błędów i niepoprawni marzyciele, czyli o karierze w branży gier wideo
 • konkursy na scenie

Turniej Tekken 7

Na liście powyżej z pewnością zauważyliście informacje o turnieju w grę Tekken 7. Wydarzeniu temu należy się nieco więcej miejsca, gdyż będzie to oficjalny turniej kwalifikacyjny do Turnieju Żelaznej Pięści, który odbędzie się w Tokio. Do Japonii, wraz z dwoma innymi graczami z Europy, pojedzie zwycięzca zmagań na warszawskich targach gier wideo. Dodatkowo otrzyma on tysiąc złotych, kopię promocyjną Tekkena 7 na PlayStation 4 (w momencie gdy tytuł ukaże się na rynku) oraz gadżety z produkcji wydawanych przez Cenegę. Dodatkowe szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Zapraszamy także na nasze stoisko!

Po raz pierwszy w 15-letniej historii serwisu będziemy także wystawcami na targach z grami. Na stoisku GRY-OnLine.pl będziecie mogli poznać kulisy naszej pracy oraz przybić piątkę i pogadać z większością ekipy. Do Waszej dyspozycji będą Mateusz „Arasz” Araszkiewicz, Grzegorz „Gambrinus” Bobrek, Jordan Dębowski, Szymon „Hed” Liebert, Łukasz „Verminus” Malik, Michał „Elessar” Mańka, Kacper Pitala, Krystian „UV” Smoszna oraz Adam „WildCamel” Zechenter. Jeżeli chcecie porozmawiać na temat naszych aktualnych ofert pracy, będzie po temu doskonała okazja.

Ponadto na scenie odbędą się przedpremierowe pokazy gier oraz spotkania z deweloperami. Będziemy mieli dla Was także sporo konkursów i prezentów.

W najbliższym tygodniu ogłosimy pełny program atrakcji w naszej strefie – odwiedzajcie newsroom oraz twitter.com/golpl, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi T-Mobile WGW.

Cenega na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 - Dishonored 2, Sniper Elite 4 i Final Fantasy XV - ilustracja #3

O T-Mobile Warsaw Games Week

T-Mobile Warsaw Games Week 2016 to jedyne targi konsumenckie, które skupiają najważniejszych wydawców i dystrybutorów gier w Polsce. Dla odwiedzających hale EXPO XXI w Warszawie przygotowano najbardziej oczekiwane przedpremierowe tytuły Cenegi, Microsoftu, Sony Computer Entertainment oraz Ubisoftu. Ponadto wśród wystawców znajdują się takie firmy jak CD PROJEKT RED, CI GAMES, IMGN.PRO, Jujubee, QLOC i Toucan Studio.

Oprócz pozycji takich jak: Dishonored 2, Sniper Elite 4, Gears of War 4, Dead Rising 4, Horizon Zero Dawn, Gran Turismo Sport, Watch Dogs 2, South Park: The Fractured But Whole, Gwint: Wiedźmińska gra karciana czy Sniper: Ghost Warrior 3 na ponad 50 stanowiskach będzie można przetestować PlayStation VR oraz zagrać na PlayStation 4 Pro. To oczywiście tylko wybrane gry i atrakcje – więcej informacji znajdziecie w naszym podsumowaniu konferencji, na której ujawniono program T-Mobile Warsaw Games Week 2016.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 13 – 16 października 2016 w hali EXPO XII w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Ceny biletów rozpoczynają się już od 30 zł, a można je nabyć za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.