Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2016, 15:31

Ubisoft na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 - For Honor, Eagle Flight i Steep

Wczoraj informowaliśmy Was o atrakcjach, jakie na targi T-Mobile Warsaw Games Week przywiezie ze sobą Cenega. Dzisiaj natomiast zdradzamy plany Ubisoftu, który pozwoli sprawdzić między innymi For Honor, South Park: The Fractured But Whole oraz Eagle Flight.

Wczoraj zdradziliśmy Wam atrakcje, jakie na targi T-Mobile Warsaw Games Week przygotowała Cenega. Dzisiaj z kolei mamy dla Was informację na temat tego, co zaprezentuje firma Ubisoft. Francuski wydawca przywiezie ze sobą zarówno wiele konwencjonalnych gier, jak i tytuły wykorzystujące technologię wirtualnej rzeczywistości.

Stoisko Ubisoftu / Źródło: informacja prasowa. - Ubisoft na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 - For Honor, Eagle Flight i Steep - wiadomość - 2016-10-06
Stoisko Ubisoftu / Źródło: informacja prasowa.

Ubisoft na T-Mobile Warsaw Games Week

Stoisko Ubisoftu zajmie powierzchnię ponad 1300 m2 – największą atrakcją bez wątpienia będzie ponad 100 stanowisk do gry, na których będzie można sprawdzić między innymi South Park: Fractured But Whole, Steep oraz For Honor, a także Eagle Flight oraz Star Trek: Bridge Crew. Ponadto, specjalne strefy kinowe to miejsca, gdzie prezentowane będą fragmenty rozgrywki z Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands oraz Watch Dogs 2. Dodatkowo, w strefie Ubisoft odbędą się finały Mistrzostw Polski Rainbow Six: Siege by ESL – turniej zostanie rozegrany na PC-tach, a pula nagród wyniesie 20 000 złotych. Chętni będą mogli również podziwiać ekipy taneczne, prezentujące utwory z Just Dance 2017.

Poniżej znajdziecie dokładną listę gier:

Zapraszamy także na nasze stoisko!

Po raz pierwszy w 15-letniej historii serwisu będziemy także wystawcami na targach z grami. Na stoisku GRY-OnLine.pl będziecie mogli poznać kulisy naszej pracy oraz przybić piątkę i pogadać z większością ekipy. Do Waszej dyspozycji będą Mateusz „Arasz” Araszkiewicz, Grzegorz „Gambrinus” Bobrek, Jordan Dębowski, Szymon „Hed” Liebert, Łukasz „Verminus” Malik, Michał „Elessar” Mańka, Kacper Pitala, Krystian „UV” Smoszna oraz Adam „WildCamel” Zechenter. Jeżeli chcecie porozmawiać na temat naszych aktualnych ofert pracy, będzie po temu doskonała okazja.

Ponadto na scenie odbędą się przedpremierowe pokazy gier oraz spotkania z deweloperami. Będziemy mieli dla Was także sporo konkursów i prezentów.

W najbliższym tygodniu ogłosimy pełny program atrakcji w naszej strefie – odwiedzajcie newsroom oraz twitter.com/golpl, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi T-Mobile WGW.

Ubisoft na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 - For Honor, Eagle Flight i Steep - ilustracja #2

O T-Mobile Warsaw Games Week

T-Mobile Warsaw Games Week 2016 to jedyne targi konsumenckie, które skupiają najważniejszych wydawców i dystrybutorów gier w Polsce. Dla odwiedzających hale EXPO XXI w Warszawie przygotowano najbardziej oczekiwane przedpremierowe tytuły Cenegi, Microsoftu, Sony Computer Entertainment oraz Ubisoftu. Ponadto wśród wystawców znajdują się takie firmy jak CD PROJEKT RED, CI GAMES, IMGN.PRO, Jujubee, QLOC i Toucan Studio.

Oprócz pozycji takich jak Dishonored 2, Sniper Elite 4, Gears of War 4, Dead Rising 4, Horizon Zero Dawn, Gran Turismo Sport, Watch Dogs 2, South Park: The Fractured But Whole, Gwint: Wiedźmińska gra karciana czy Sniper: Ghost Warrior 3 na ponad 50 stanowiskach będzie można przetestować PlayStation VR oraz zagrać na PlayStation 4 Pro. To oczywiście tylko wybrane gry i atrakcje – więcej informacji znajdziecie w naszym podsumowaniu konferencji, na której ujawniono program T-Mobile Warsaw Games Week 2016.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 13–16 października 2016 w hali EXPO XII w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Ceny biletów rozpoczynają się już od 30 zł, a można je nabyć za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

Krystian Pieniążek

Krystian Pieniążek

Doświadczenie zawodowe zdobywał na łamach nieistniejącego już serwisu, w którym przepracował niemal trzy długie lata. Poza tym studiował kulturoznawstwo na AGH, gdzie lwią część prac zaliczeniowych również poświęcił grom wideo. Współpracę z GRYOnline.pl rozpoczął w sierpniu 2016 roku. Pomimo że Encyklopedia Gier od początku była jego oczkiem w głowie, przez lata był obecny również w newsroomie, a także pojawił się w dziale publicystyki. Niemniej ostatecznie skoncentrował się na Encyklopedii, gdzie nie tylko pracuje jako autor, lecz zajmuje się również technicznym zapleczem. Ponadto prowadzi własny sklep z grami wideo oraz gadżetami growymi i filmowymi, biega (jego największym osiągnięciem są maratony, jednak ma ochotę porwać się na dystans ultra), uprawia kolarstwo, kocha górskie wędrówki, jest fanem nu metalu, interesuje się kosmosem, a także oczywiście gra. Najlepiej czuje się w grach akcji z otwartym światem i RPG-ach, choć nie pogardzi dobrymi wyścigami czy strzelankami.

więcej