Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 27 lipca 2009, 08:10

SingStar Tour 2009 na półmetku

Krążący po wybrzeżu SingStar Tour odwiedza kolejne miasta. Największe polskie przeboje i setki rozdanych nagród to bilans pierwszej części lata z SingStar Polskie Hity. Najważniejsze jednak, że to nie koniec atrakcji i najciekawsze wydarzenia ciągle przed nami. SingStar Tour nie spocznie aż do 15 sierpnia, kończąc cały cykl imprezami na półwyspie Helskim.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Krążący po wybrzeżu SingStar Tour odwiedza kolejne miasta. Największe polskie przeboje i setki rozdanych nagród to bilans pierwszej części lata z SingStar Polskie Hity. Najważniejsze jednak, że to nie koniec atrakcji i najciekawsze wydarzenia ciągle przed nami. SingStar Tour nie spocznie aż do 15 sierpnia, kończąc cały cykl imprezami na półwyspie Helskim.

Koordynatora letniej akcji SingStar Tour zapytaliśmy o dotychczasowe wrażenia z imprezy. Oto co nam powiedział:

„SingStar Tour to nie tylko upominki, ale przede wszystkim dobra zabawa dla każdego, kto chce sprawdzić swoje umiejętności wokalne albo fajnie spędzić urlop z przyjaciółmi czy rodziną. Przemieszczamy się teraz po całym wybrzeżu, ale na początku wakacji byliśmy na Rajdzie Polski w Mikołajkach (Eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata). To były 4 dni adrenaliny wśród najlepszych kierowców WRC na świecie. Ekipa SingStar Tour pojawiła się tuż obok przystani wodnej - w wiosce żeglarskiej. Na rajd przyjechało ok. 300 000 kibiców, z których większość przewinęła się wieczorem przez rozrywkową części Mikołajek, a kilkaset osób zaśpiewało z nami właściwie wszystkie możliwe hity nowego z SingStar -a.”

SingStar Tour 2009 na półmetku - ilustracja #1

„Na imprezie Ustroniu Morskim w Music Barze odwiedziło nas blisko tysiąc osób. Nad morzem tego dnia większość plażowiczów opalała się za pomarańczowymi parawanami i spacerowała w SingStar-owych czapeczkach i…humorach. Często przychodzili do nas zaśpiewać i bawić się wprost ze swojego miejsca na plaży.”

„Początek lipca - to podbój półwyspu helskiego. Campingi takie jak Solar, Chałupy 3 czy Ekolaguna to już nasze tradycyjne miejsca, gdzie spotykamy się z wczasowiczami, którzy spędzają z nami wieczory - często po całodziennym pływaniu na desce albo na kajcie. Potem pojawiliśmy się kolejno w Dębkach, Łebie oraz Darłówku, gdzie na głównych deptakach miejskich SingStar przeżył prawdziwe oblężenie. Nasze piosenki śpiewali wszyscy - od kilkuletnich maluchów po seniorów. W Łebie uczestnicy „zaśpiewali” w rywalizacji o konsolę PlayStation2 z zestawem SingStar Polskie Hity!”

„W Dąbkach i Kołobrzegu cały weekend stał pod znakiem organizacji dyskotek „Zostań Gwiazdą SingStar”. Odwiedziło nas 9 kolonii oraz rodziny z okolicznych ośrodków. Dyskoteki zaczynały się po 19:00 i trwały do późnych godzin nocnych. Dzieci oraz opiekunowie konkurowali o „wyśpiewanie” magicznej granicy 9000 punktów, która premiowana była wakacyjnymi, upominkami: plażowymi ręczniko - torbami, czapeczkami, parawanami”

„Półmetek tegorocznego SingStar Tour zaczęliśmy świętować w Rewalu i Pobierowie. Zejście na plażę od ulicy Moniuszki w Pobierowie tętniło niemal festiwalowym życiem i rozbrzmiewało polskimi hitami przez kilka godzin. Najpopularniejsze kawałki tegorocznego touru to: Feel, Formacja nieżywych Schabuf „Ławka”, Ania Wyszkoni Soft Video, Sylwia Grzeszczak & Liber „ Co z nami będzie”.

„Teraz, w połowie lipca, zbliżamy się powoli do trzech najgorętszych lokalizacji naszego tegorocznego touru to:

 1. Międzyzdroje i Promenada Gwiazd (18-20.07)
 2. międzynarodowe zawody Łeba Allegro Cup (30.07-2.08)
 3. na terenie festiwalu podczas Sopot Hit Festiwal (07-09.08)

Zapowiada się niezła zabawa, bo wiemy że wiele osób, które odwiedziły naszą imprezę w latach poprzednich i pojawiły się podczas tegorocznej edycji, ma PlayStation 2 w zestawie z grą SingStar Polskie Hity. Organizują domowe imprezy. Teraz mają dodatkową motywację, bo jak słyszałem za kilka dni będzie szansa, żeby wziąć udział w SingStar – owym konkursie radia ESKA, w którym główną nagrodą jest występ na Sopot Hit Festiwal w Operze Leśnej!”

SingStar Tour:

 1. 14.07 – Pustkowo
 2. 15 – 16.07 - Pobierowo
 3. 17.07 - Pobierowo impreza „U Macieja”
 4. 18 - 20.07 - Międzyzdroje
 5. 21 - 23.07 - Pobierowo
 6. 24- 25.07 - Rewal
 7. 26.07 - Kołobrzeg
 8. 27.07 - Mielno
 9. 28.07 - Dąbki
 10. 29.07 - Jarosławiec
 11. 30.07 – 2.08 - Łeba Allegro Cup - Camping Chaber
 12. Łeba Camping 48
 13. 4 - 5.08 - Dębki
 14. 6.08 - Camping Chałupy6
 15. 7.08 - Camping Małe Morze
 16. 8 - 9.08 - Camping Solar
 17. 10.08 - Camping Kaper
 18. 11 - 12.08 - Camping Chałupy 3
 19. 13.08 - Camping Maszoperia
 20. 14.08 - Jurata
 21. 15.08 - Hel

( zastrzegamy możliwość zmiany lokalizacji, o których będziemy wcześniej informować)

***

Uczestnicy imprez SingStar Tour mają szansę zaśpiewać na festiwalowej scenie w Sopocie. SingStar Polskie Hity na PlayStation® jest sponsorem pierwszego dnia Sopot Hit Festiwal tzw. dnia polskiego (7.08). Aby znaleźć się na deskach Opery Leśnej wystarczy wziąć udział w specjalnym konkursie SingStar Polskie Hity i radia ESKA. Już wkrótce szczegóły na antenie ESKI. Na uczestników, oprócz dobrej zabawy i występu przed sopocką publicznością, czekają atrakcyjne nagrody - konsole PlayStation®2 i SingStar Polskie Hity.

Ponadto już wkrótce – od 26.07 zapraszamy na dodatkowe konkursy SingStar Tour z nagrodami w regionalnych rozgłośniach radiowych oraz na portalach internetowych.