Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2006, 17:03

autor: Elrond

Ritual Entertainment w opałach?

Niezbyt optymistyczne wiadomości dochodzą do naszych uszu z obozu firmy Ritual Entertainment, odpowiedzialnej m.in. za wprowadzenie na rynek SiN Episodes: Emergence. Po odejściu dyrektora generalnego, Steve'a Nixa, firmę opuścił również Michael Russel, odpowiedzialny za jakość produkcji. Nowym szefem studia został Ken Harwood, który zajmował dotychczas stanowisko ... głównego programisty.

Niezbyt optymistyczne wiadomości dochodzą do naszych uszu z obozu firmy Ritual Entertainment, odpowiedzialnej m.in. za wprowadzenie na rynek SiN Episodes: Emergence. Po odejściu dyrektora generalnego, Steve'a Nixa, firmę opuścił również Michael Russel, odpowiedzialny za jakość produkcji. Nowym szefem studia został Ken Harward, który zajmował dotychczas stanowisko ... głównego programisty.

W związku z zaistniałą sytuacją, Steve Nix wydał oświadczenie, w którym możemy przeczytać, iż Harwood bardzo dobrze nadaje się do nowej roli, a Ritual Entertainment pod jego przewodnictwem powinien podążyć w kierunku, o którym mówiono od dawna. Niestety, nie sprecyzował jaki jest to kierunek, sądząc jednak po tym, iż wcześniejsze obietnice wydawania kolejnych części SiN Episodes: Emergence co pół roku jak na razie nie znajdują pokrycia w rzeczywistości, nie zbiega się on z wyobrażeniami graczy co do przyszłości studia.