Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2016, 13:03

autor: Michał "moir" Marian

Rewolucja w DC Universe i morska eksploracja w Neverwinter – Wieści MMO (4/10/2016)

Dzisiaj piszemy o zapowiedzi morskiego dodatku do Neverwinter, zapisach na beta-testy MU Legend, teaserze nowego rozszerzenia do Star Wars: The Old Republic (Knights of the Eternal Throne), aktualizacji 5.1 do Aion, kolejnych dużych zmianach planowanych w DC Universe, a także o "przebudzeniu" klasy berserkera w Black Desert.

Witamy w kolejnej odsłonie Wieści MMO – miejsca, z którego dowiecie się o wszystkich nowościach, wydarzeniach oraz ciekawostkach z Waszych ulubionych produkcji MMORPG i nie tylko. Dziś przyglądamy się m.in. nadchodzącym aktualizacjom do Aion, DC Universe, Neverwinter oraz Star Wars: The Old Republic. Ponadto sprawdzamy co nowego w świecie Black Desert oraz wyczekujemy nadchodzących beta-testów MU Legend.

Aion

19 października europejska wersja Aion otrzyma rozszerzenie oznaczone numerem 5.1. Wśród jego zawartości znajdziemy aż 6 nowych instancji (Ogród Wiedzy, Szczelina Zapomnienia, Baza Korban, Ruiny Ruhnatorium, Trasa Marszu Balaurów, Dredgion Ashunatal), które dostępne będą od 66. poziomu doświadczenia (dla maksymalnie 6 graczy – z wyjątkiem jednoosobowej Szczeliny Zapomnienia). Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie europejskiego wydawcy gry, firmy Gameforge.

Black Desert

Kolejna klasa dołączyła do grona przebudzonych – tym razem padło na Berserkera. Po osiągnięciu 56. poziomu doświadczenia nasz gigant, na co dzień walczący przy użyciu dwóch toporów, będzie mógł skorzystać z mocy przenośnego działka (Iron Buster) przypominającego naręczną armatę. Szczegółowe informacje na temat nowych umiejętności oraz samego procesu przebudzenia dostępne są pod tym adresem.

DC Universe

Wspominaliśmy już na łamach wieści temat wielkich zmian nadchodzących w świecie DC Universe. Deweloperzy zdecydowali się niedawno opublikować kolejny obszerny wpis, gdzie odsłaniają kurtynę i prezentują szczegółowo część mechanik, które ulegną drastycznej zmianie. Znikną używane do tej pory combat rating, power pointy oraz bonus weapon mastery. Zainteresowanych, by nie wchodzić w techniczne detale, odsyłamy pod ten adres.

MU Legend

Dokładnie 25 października ruszają zamknięte beta-testy MU Legend, następny legendarnego MU Online. Zapisy trwają już w najlepsze, zainteresowani mogą spróbować swojego szczęścia tu – wystarczy założyć konto i wyrazić stosowną zgodę. Przypominamy, że gra będzie dostępna również w polskiej wersji językowej.

Neverwinter

Storm King's Thunder: Sea of Moving Ice – tak brzmieć będzie pełna nazwa najnowszego rozszerzenia Neverwinter, które zadebiutuje 8 listopada bieżącego roku. Świat gry czekają niemałe zmiany, bowiem odtąd twórcy gry oddadzą w ręce graczy bezkres morskich krain, których eksploracja stanowić ma odskocznie od lochów i niebezpieczeństw twardego lądu. Dodatek trafi najpierw na komputery PC, potem przyjdzie kolej na konsole. Póki co nie znamy żadnych szczegółów, a opublikowane screenshoty tylko zaostrzają nasz apetyt.

Rewolucja w DC Universe i morska eksploracja w Neverwinter – Wieści MMO (4/10/2016) - ilustracja #1

Star Wars: The Old Republic

W sieci pojawił się krótki teaser najnowszego dodatku do Star Wars: The Old Republic. Jego pełna wersja ma zadebiutować 7 października – wtedy też, najprawdopodobniej, poznamy wszystkie szczegóły dotyczące Knights of the Eternal Throne, którego premiera ma odbyć się jeszcze w ciągu bieżącego roku. Pozostaje nam cierpliwie czekać do najbliższego piątku.

Na łamach Wieści staramy się wspominać o wszystkich popularniejszych grach MMO (przynamniej z perspektywy graczy z Polski). Jeśli wydaje ci się, że twoja ulubiona pozycja powinna znaleźć się na naszych łamach, a z jakiegoś powodu tak się jeszcze nie stało – daj nam znać w komentarzach, zobaczymy co da się zrobić.